Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy ha meglat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy ha meglat nekifog sirni?

Figyelt kérdés
Furcsalom ezt a dolgot mivel par hetes szakitas utan ez az elso olyan szemely aki ezt csinalja velem szemben.Igen mielott megkerdeznetek o szakitott velem az en hibaim miatt(pl enyhe feltekenykedes veszekedes fereertes).En meg mai napig szerelmes vagyok bele.De ha szakitott egyszeruen nem ertem minek sir mikor meglat vagy amikor talalkozunk es elbeszelgetunk.Vajon ujrakezdeni szeretne a kapcsolatot?Vagy csak az hogy banthatja valami ami velem kapcsolatos?Igen en megvaltoztam szakitasunk utan...legalabbis ugy erzem....De mindezek ellenere neki mar van egy masik pasija.De ha neki mar van masik mit akarhat tolem?Egyszerubb volna ha leulnenk es megbeszelnenk a dolgokat de akarhanyszor leulunk sose akar errol beszelni.Tan felhet?Hat konyorgom nem eszem meg es nem harapom le a fejet tudhatna
2011. ápr. 1. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert még mindig szerelmes Beléd.Ha nem vetted volna észre...
2011. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszrevettem tudatomban van csak akkor miert nem szakit a jelenlegievel es mert nem jovunk ujra ossze?
2011. ápr. 1. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán nem tudja, hogy presztízsveszteség nélkül, hogyan csinálja.
2011. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat igen....de nekem is faj az ha ot sirni latom....ugyerzem magam mintha le akarnank loni vagy valami ojan erzem a vegemet erzes
2011. ápr. 1. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, öleld át és vigasztald meg. Persze, ha neked még mindig fontos.
2011. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hogy fontos....az eleg enyhe kifejezes..,.szerelmes vagyok meg bele enis
2011. ápr. 1. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a nekifog?:D *
2011. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!