Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez volna a szerelem?

Figyelt kérdés
Az ex-barátommal lassan 7 hónapja szakítottunk egymással (közös megállapodás alapján). Én azóta sem tudom kiverni a fejemből, más srácra rá se tudok nézni (hozzáteszem, ráadásképp egy suliba járunk). Egyszerűen nem tudom elfelejteni, nem tudok nem rá gondolni... ez volna az a nagy érzés, amit annyira vártam? :/
2011. márc. 31. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiány érzet. Ha szerelmes lennél akkor nem itt kérdeznéd:P
2011. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez bizony!

Majd elmúlik.

Később rájössz és csak nevetni fogsz, hogy bele voltál ennyire zúgva abba a srácba:)

2011. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem ő volt az első, és tudom hogy hihetetlenül szánalmasan hangzik de rettegek tőle, hogy egy életre nyomot hagy bennem ez az egész. azt pedig nagyon nem szeretném! a hiány kérdése pedig... azon már régen túl vagyok, úgy érzem legalábbis. ez valami más...
2011. márc. 31. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
ja ez a szerelem sz*rabbik oldala.
2011. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az első kemény dió


tegyél fel magadnak pár kérdést kezdve azzal, hogy mennyire volt közös a megállapodás ha neked ennyire hiányzik


keress valami kreatív hobbit, ami nem csak időtöltés hanem kapsz is tőle valamit


bár mindent én se tudok de nekem anno ez bejött

2011. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én úgy érzem, hogy rosszkor, rossz helyen jött ez az egész... pedig nagy volt a huzavona! most pedig itt vagyok egyedül és egyszerűen nem tudok továbblépni! szeretem őt?!
2011. ápr. 1. 17:26
 7/8 anonim válasza:
Hát zt nekd kell tudni :)De figyelj ha enniyre hiányzik mért nm beszélsz vele erről?hátha őis így érez :))))
2011. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én volttam az :D
2011. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!