Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távkapcsolat vagy a Bunkó srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolat vagy a Bunkó srác?

Figyelt kérdés
1. :a távkapcsolati srác legyen...Miki ő igazán szeret engem meg minden találkozni is fogunk szeretjük egymást :) de a bunkó legyen tomi:szóval ő fogdos és úgy beszél velem mintha csak arra kellenék neki :S szóval miki 18 éves tomi meg 14.anyám azt is mondta h tomi azért viselkedik így h felkeltse magára a figyelmet...szóval most megzavarodtam mi legyen? adjatok tippet létsziii:$ 15/L
2011. márc. 31. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
a 14 évest szard le ő egy kis p*cs. vagy várj a 18 évesre vagy keress valakit aki normális.
2011. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A tahót felejtsd el mindenképp. próbáld meg a másik sráccal :)
2011. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szamóca. ***** válasza:

egyik se? félsz az egyedülléttől, már most?

ha mégis: akkor miért választanád a bunkót? nem értem a logikát. hol itt a kérdés?

2011. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az van, hogy egy éretlen kislány vagy. A 18 éves srác valószínűleg érzelmileg sérült, korábbról, azért fordít figyelmet 18 évesen távkapcsolat formájában egy 15 évesre, ugyanis ennek, ilyen korban semmi értelme sincs.

Ha meg magadtól nem tudsz dönteni... pff téged minősít. A 18 évest kuka, mert se neked se neki nem jó, a másik az meg a mind1 kategória, ahogy érzed.

Ép elmével nem akarna semmit tőled távkapcsolatként.

2011. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyád nem akarja, hogy 18 évessel kavarj! És a véleményem kapja be Tomi:) Aki bunkó az az is marad, te meg úgy se leszel belé szerelmes, valamint jobban szereted Mikit. Hát ez van:)
2011. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miki arc, de te tomit fogod választani
2011. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, még a reklámban is megmondták, hogy válaszd a Tomit!
2011. ápr. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatnak nincs jövője, bunkókkal meg nem járnék...
2011. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15 évesen távkapcsolatba kezdeni? Nem túl bíztató, én 22 évesen vágtam bele, mégis nehéz még ezt az 1-2 évet egymás nélkül, havi 1-2 találkozással kibírnunk, mondjuk ha ti gyakrabban találkoztok, vagy közelebb laktok egymáshoz, az valamennyit javít a helyzeten, de csak akkor menj bele, ha nagyon oda vagy a srácért. A másikat meg felejtsd el.
2011. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!