Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok vele? Kérlek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok vele? Kérlek sok sok választ és kort is .

Figyelt kérdés

Szakítanátok a barátnőtökkel ha elmenne valahova és ott buliznak és részegen csókolózik egy másik sráccal ?

Amúgy nagyon szeretem a lányt nem tudnék élni nélküle h ilyen előfordulni valószínűleg nem élném túl ha ilyen történne :S:(.

16/f


2011. márc. 31. 20:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
szakíts vele, én is csak azt tom mondani. én tuti nem bocsátanám megn eki. akkor is szakítanék vele, ha cigizne, nemhogy mással smároljon...
2011. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

utolsó azért a cigi miatt xD.

Mi mindketten cigizünk és semmi bajunk nincs egymással .

2011. ápr. 2. 14:56
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék én is kidobnám. Inkább most, mint később. Pedig én is nagyon nehezen épülök fel az ilyen fájdalom után. De akkor is dobnám a helyedben.

20L

2011. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy szakítanék. 15 évesen volt, hogy megittam 4 deci pálinkát, amit sörrel kevertem, az ütős volt. Szerinted volt képem azt mondani a barátomnak, hogy azért hagytam két srácnak, hogy ölelgessen és puszilgassa az arcom, mert olyan részeg voltam? Nem, mert van annyi gerincem, hogy nem magam mentegetem és sajnáltatom, hanem őszinte vagyok. Azért tettem, mert baromi jól esett. Mert nem volt önbizalmam, hanem egy szánalmas kiscsaj voltam. Azóta felnőttem. De soha az életben nem használtam az alkoholt kibúvónak, mert ez 1. nekem is megalázó, hogy ilyen szánalmas lennék, 2. a másiknak is megalázó, hogy ennyi elég, hogy elfelejtsem őt. Érted?!

Nahát akkor. Felejtsd el a lányt, még nőnie kell (bár nem mindenkinek jön össze később sem, és pont azokból nem nézem ki hogy valaha is lesz elég érzelmi intelligenciájuk, akik a piára fogják :S).

2011. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!