Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok vele? Kérlek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok vele? Kérlek sok sok választ és kort is .

Figyelt kérdés

Szakítanátok a barátnőtökkel ha elmenne valahova és ott buliznak és részegen csókolózik egy másik sráccal ?

Amúgy nagyon szeretem a lányt nem tudnék élni nélküle h ilyen előfordulni valószínűleg nem élném túl ha ilyen történne :S:(.

16/f


2011. márc. 31. 20:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. márc. 31. 20:36
 12/24 anonim ***** válasza:
A szerelem elvakít. Amíg ez számodra kérdés, addig már rég eldöntötted magadban, hogy meg fogod neki bocsátani, ha ez történik. Én alig több, mint egy éve vagyok a párommal, nem vagyunk már kamaszok, de részegen ahogy viselkedik, a hátam közepére sem kívánom. Agresszívvá válik, kiabál, verekszik, kötekszik, még velem is! Nem egyszer volt már, hogy el kellett kapnom a torkát és falhoz szorítanom, hogy ne verjen meg. De mindig megbocsátottam neki.... Bolondság tudom, és nem kellene, de ilyen a szerelem. Ha elmúlik a rózsaszín köd, könnyebb lesz.
2011. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ja, és 21/L voltam.
2011. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Kidobnám. Lesz még pár nő az életedben, ne aggódj.

24F

2011. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
dobd ki de csak miután megdugtad a kicsikét!!
2011. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

21:26 nagyon köszönöm a válaszod és nagyon sajnálom azt amit leírtál..elképesztő mit nem tud csinálni a barátod ..:O

azért remélem nem lesz komolyabb bajod belőle.

2011. márc. 31. 22:40
 17/24 A kérdező kommentje:
21:49 ez nem az én stílusom ! Amúgy meg már lefeküdtünk egymással szóval mind1.. :)
2011. márc. 31. 22:41
 18/24 anonim ***** válasza:

ha ennyi tiszteletet nem ad meg neked és nem tud viselkedni akkor kire is pazarolod az idődet meg a szeretetedet?

28

2011. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Eszem szerint szakítanék de szívem szerint nem,és azért nem mert nyilván nagyon szeretem az illetőt.

De az,hogy részeg volt az nem mentség.Gondolj bele csak jól,mennyi idős vagy most és ha megbocsátasz és ha sorra jönnek az ilyen vagy hasonló helyzetek és így telnek el az évek és így elmegy egy olyanra a fiatalságod aki meg sem érdemel??!!.Könnyebb most szakítani mint évekkel később ugyanez miatt például.

De te tudod!

22/L

2011. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Valaki0702 ***** válasza:
igen 11/F
2011. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!