Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy spontán megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy spontán megcsókoltad azt, akit nagyon szeretsz, úgy hogy nem jártatok?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok, spontán beszélgetés után, vagy csak odamentetek megcsókoltátok, úgy, hogy NEM jártatok, de nektek nagyon tetszett? Folyton ez jár a fejemben, hogy megakarom csókolni azt a lányt, akit szeretek, de nem tudom, hogy ő mit érez :$ Ti csináltatok ilyet? Mi lett a végeredménye? :D
2011. márc. 31. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ki akartam próbálni, megtettem, elhúzta a fejét és mondta, hogy ne, utána elment, folyttatást még nem tudok mondani de ez a lánytól függ főleg és az időzítéstől is
2011. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát örülnék, ha Ő spontán megtenné, de nem látok rá esélyt.:(

20/L

2011. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, jellemző, azok a lányok akik ezt szeretnék azokat vagy nem szeretjük vagy nem ismerjük....
2011. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 végkimenetel lehetséges


a második a pofon, ez a valószínűbb

2011. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, bár egész jóban vagyunk, szóval szerintem csak elhúzná a fejét, engem meg ellökne :S
2011. ápr. 1. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!