Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy "minket egymásnak teremtettek"? És az sem okozna problémát, hogy ha a két fél között 13 év a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 17 évesen találtam egy 30 éves srácot,aki egyedülálló fiatalos,és nagyon megértjük egymást.közel másfél éve zajlik valami barátságnál több közöttünk.mindkettönknek volt kapcsolata.én most léptem ki egy komolyabb kapcsolatból,és még mindig ez a srác jár a fejemben.megéri megpróbálni,h milyen ha együtt lennénk? megérné kockáztatni?mit szólnátok ha a barátaitok ilyen kapcsolatba keverednének???? Amit gondoltok irjátok le.! köszönöm
2009. febr. 26. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most még sok a korkülönbség. Még nagyon fogsz változni, hidd el, akár akarod akár nem, lehet hogy teljesen máshogy fogsz viselkedni 3-4 év múlva, mivel most kezdessz felnőtt lenni, és ilyenkor nagyon sok midnen megváltozik egy ember személyiségében, másrsézt szerintem annyira még nem élted ki magadat, hogy egy 30 évessel kezdj.
2009. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig azt mondom, hogy most még nem olyan gáz a nagy korkülönbség, de gondolj bele mikor te leszel 25 ő meg már közelít a 40hez akkor az szerintem sok. De persze ez nem rám tartozik. Szokták mondani hogy a szerelem legyőz mindent. Lehet ez se okozna problémát
2009. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha komolyra is fordulna ő 5 év múlva már gyereket szeretne,te meg még vígan az egyetemen csücsülsz!

M

2009. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
minden lehetöség felmerült már bennünk,és tudjuk a velejáró dolgokat is,de hiába mindig egymásba gabajodunk.és nem tudunk egymás nélkül lenni.hétvégén is együtt készülünk valahová kicsit kettesben,és tartok attól,h milesz,pedig már voltunk igy együtt nem egyszer...
2009. febr. 26. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljátok ki nyugodtan, látott már a világ csodákat.

Igen, van olyan, hogy két ember egymásnak van teremtve, és ha ti valóban ilyenek vagytok, akkor a 13 év korkülönbség sem számít, ez csak ilyen buta társadalmi norma, aminek állandóan meg akarunk felelni.

Nyilván Ő már elég érett gondolkodású, hogy belássa, hogy Neked még egyetemre vagy fősulira kell menni, közben még lehet egy csomó élményetek együtt. És aztán ha úgy alakul, mondjuk 10 év múlva jöhet a bébi, akkor ő lesz 40 éves. Nekem meg aztán senki ne mondja, hogy dehát akkor a gyerek még csak 20 éves lesz amikor ő már 60, meg ilyenekkel szoktak jönni, hogy azt a gyereket fel is kell nevelni, és ha ilyen idős a szülő akkor a gyerek még túl fiatal lesz amikor a szülője meghal. Talán senki nem hallott még olyat, amikor 30-40 évesen hal meg valaki és kicsi gyerekei vannak? Deeee, sok ilyet hallunk.

Én azt mondom, ne törődjetek a korkülönbséggel, ha ennyire jól kijöttök egymással, akkor bele kell vágni, nem szabad a boldogságot elűzi az életetekből holmi korkülönbség miatt.

2009. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A legjobb barátnőm 18 múlt, a barátja 30. Jól megvannak, tervezik az összeköltözést,de emellett a lány egyetemre jelentkezett. Persze az erős anyagi háttér mindkettőjük családjánál megvan. Én támogatom őket, mert szeretik egymást, és ami a barátnőmnek fontos,annak sose állnék útjába. Ne aggódj ezen, 13 akkor 13 év. Kit zavar? Másokra ne hallgass,ha titeket nem!
2009. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta együtt vagyunk és nagyon nagyon boldogok vagyunk!! a szerelem mindent legyőz!
2009. aug. 29. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!