Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Utálnátok ilyenér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Utálnátok ilyenér egy lányt? (lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác és sokszor mondom neki, hogy rossz ha nincs ott, meg néha hozzáérek, nem akarok nagyon nyomulósnak tűnni, de gondoltam elhívom valahová.

Gondolom akkor már egyértelmű lenne neki, és mivel minden nap találkozunk nem akarok sem én, sem pedig őt nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, ráadásul van, aki tudja, hogy tetszik nekem, és azt sem akarom, hogy mások szemében olcsó lotyó legyek. De tényleg hiányzik, ha nincs mellettem, és szeretem minden tulajdonságával, és nagyon tetszik is, úgy ahogy van. Nincs közöttünk akkora haveri viszony, mint mondjuk azzal a lánnyal, aki mellett ül, vele folyton poénkodik.


2011. márc. 31. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen!

szerinted mégis miért utálna? ha akar elmegy veled ha nem akkor nem, de mégis mi oka lenne utálni?-.-

2011. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, dehogy is, sőt, tetszene inkább.
2011. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Uh:S Tudom, hogy hülye kérdés volt. Ember és ember között van különbség, és az érzéseikben is, csak kiváncsi voltam mások véleményére.

Amúgy egy kis iróniát érzek a válaszokban.:)

2011. márc. 31. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan érzed, de biztosíthatlak, hogy midnenféle irónia nélkül mondtam. Ha nekem is tetszene a lány, akkor ez is tetszene :)


második

2011. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a fsztól lennél lotyó???
2011. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lotyó?? Ezt én se hiszem el. Azért mert tetszik valaki? Ilyen hülyeségekkel inkább ne fáraszd magad. Megpróbálod és lehetőleg jó lesz.


Ha meg nem na ugyan mi történhet, most legfeljebb csak mindenki nevetni fog gyermeteg próbálkozásodon és egész életed alatt üldözni fog. (joke)

2011. ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi fog üldözni?

Amúgy pont attól tartok, hogy tényleg mindenki nevetni fog a valóban gyerekes próbálkozásomon.:(

2011. ápr. 1. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Miii , nem az csak vicc ott van zárójelben hogy (JOKE). Szóval nem gyermeteg vagy bármi, tök jó.
2011. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!