Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akar jönni ez ex csajom? Vagy sem?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja szakítottunk úgy, hogy szinte a mai napig nem is beszéltünk!a minap rám írt msn-en , facen- nem válaszoltam neki, majd írt 1 sms-t -ara sem! aztán jött a szülinapja -elmentem megköszönteni, a barátnőivel náluk buliztak és amikor eljöttem már hívott is,hogy hol vagyok ? és hogy akarom -e hogy eljöjjenek hozzám? jól éreztük magunkat egész éjjel iszogattunk, beszélgettünk!

másnap megint írt msnen, nem válaszoltam, hívott- nem vettem fel!

majd 1 nap múlva rejtett számmal hívott én felvettem és lebuktam :D

majd 1 nap múlva ír, hogy menjke be a tortáér,mert küldene a családomnak.. mondom hozd el! elsőre azt mondja,h. jó! jött is következő nap este! kicsit beszélgettünk és mikor kikísértem ab.megállóba végig fogtuk egymás kezét, de a csók elmarad a végén!

csinálok kerti bulit hétvégén és elméletileg jön ő is és meghívtam az anyukájáékat,mert szeretem őket :)

nos várok tanácsokat fiúktól , lányoktól,hogy hogy viselkedjek vele a hétvégén? mert elméletileg ő előbb jön nekem segíteni készülődni :)

szóval hogy viszonyúljak hozzá ?? tuti nem alszik nála :(

de attól félek ha közelednék elutasítana és megint mondaná,h. megbeszéltük h. barátok maradunk!

kérek mindenkit aki volt már ilyen cipőben.. írjon pár szót

mi lehet ebből?


2011. márc. 31. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit ellentmondásosan viselkedsz.

Te a barátja akarsz maradi? Ha igen miért nem válaszolsz neki. (Most kifejezetten a barátság megtartására gondolok nem egyébre!)


Lehetséges, hogy akar tőled valamit, de az is hogy csak a barátod szeretne lenni.


Mikor még jártatok hogyan viselkedett veled? Nagy az eltérés az akkori és a mostani viselkedése között? Te ismered, ezt neked kell tudni.

Ha ezt megválaszoltad máris közelebb vagy a megoldáshoz!


Úgy veszem ki a szavaidból, hogy nem lenne ellenedre, ha újra együtt lennétek. Beszélj vele, vagy ha nem akarsz direktbe rákérdezni puhatolózz.


Legyél vele kedves a készülődésnél.

2011. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát igazából.. igen én még szeretem :)

úgy viselkedett, mint amikor együtt voltunk!viszoint amikor szakítottunk olyan rideg volt egy darabig és nem beszéltünk egymással ! Most meg olyan volt mint régen! viszont tegnap egy srác elhívta magával sétálni a szép idő miatt.. kb 1,5 órát voltak együtt. .. ! és állítólag szompatikus neki a gyerek!

most ilyenkor mit csináljak ? :(

2011. ápr. 1. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélni vele. Kérdezd a terveiről. Van e már kiszemeltje? Ismered e? Próbálj burkoltan rákérdezni a ti "kapcsolatotokra". Ezekből és a reakcióiból már nagyjából kiszűrheted, hogy ő mit is szeretne.

Ha ebből sem tudsz meg semmit, vagy nagyon újra szeretnéd vele kezdeni muszáj lesz nyíltan beszélni.

2011. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igazából volt egy kis vita az este folyamán közöttünk!

és most meg azt hajtogatta, h. elég volt neki ebből a kapcsolatból most.. de akkor megkérdeztem,h. miért keres , miért féltékenykedik ? meg miért nem hagyjuk akkor egymást? mert ha én nem keresem,akkor ő igen és ez így van fordítva is! azt mondta még,h. szabad akar lenni,randizgatni és én meg készülök külföldre! mondtam,h. ha hazajövök.. megkeresem !

szóval előrrébb nem jutottunk, sőt mióta beléppett ez a gyerek 2 napja a képbe azóta megint olyan mint aszakítás után - passzív és negatív ! ha kiiktatnám asrácot más lenne a helyzet ?

2011. ápr. 2. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a leírtak alapján az jött le, hogy fogalma sincs arról mit akar. Éppen ezért szerintem az sem változtatna semmit, ha "kiütnéd" a másik srácot.


Ugyan akkor lehet az utazás is a háttérben. Tudjuk mik a távkapcsolatok eredményei. Talán nem bízik benned eléggé, vagy saját magában.


Pihentesd ezt a dolgot addig amíg haza nem jössz. Legfeljebb időnkét írj neki egy e-mailt, hogy mi van vele általánosságban, de többet ne.

2011. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!