Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most? (kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyeségen akadok fenn, de engem ez nagyon bánt... 1,5 éve vagyunk együtt a párommal. Volt egy nagyobb veszekedésünk még régebben, amit mint kiderült, elmondott az édesanyjának és a barátjának is, csak hát sajnos nem egészen úgy, mint ahogy történt. Kihagyott részeket, és így én jöttem ki nagyon rosszul a dologból. Ebből kifolyólag az anyukája és a barátja is ellenem beszélnek, és nem szeretnek. Rettentően zavar, mert belegebedek hogy szeressenek, és azt hiszem, hogy kedves, megértő nő vagyok, igazi társa a páromnak. Ráadásul mivel komolyan terveztem vele a dolgot, így nagyon rossz hogy az anyukája ellenem van. Szóval szakítottam a párommal emiatt, eleve azért mert nem szeretnek a számára fontos emberek (akármit csinálok, többet már nem tudok tenni) , meg hát az is rosszul esik, hogy ő így beszél rólam. Szerintetek jogos, vagy felfújtam az ügyet? (Bocs h hosszúra sikerült)

23L


2011. márc. 31. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
jogos.
2011. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezért nem kellett volna vele szakítanod szerintem .


talán megkellett volna beszélni a dolgokat , úgy hogy ott van a barátod anyja is és a barátod is.


de hát ez van.

2011. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,ha belegondolok biztosan engem is nagyon bántana :S lehet hogy én is szakítanék...de ott a barátodnak kellett volna előbb gondolkoznia hogy miket mond vagy tesz.Pláne ha az után hogy ez miatt ott hagytad,nem tisztázta a dolgot velük,akkor nem is érdemel meg.Mert nem vagy elég fontos neki hogy lerendezze ezt az ügyet,hogy esetleg vissza menj hozzá!Sajnálom.....
2011. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy rögtön tisztáznia kellett volna az anyukájával a dolgokat, de hát jöttek a kifogások, hogy későn ért haza, alig beszéltek. Mindig van és mindig volt kifogás bármire, eztán sem lenne másképp szerintem. A legfájóbb, hogy olyan dolgokat tettem meg érte, amiket nagyon sok lány nem tett volna, de erről persze nem kell tudomást venni senkinek, hiszen én gonosz vagyok, a jó dolgaimat figyelmen kívül lehet hagyni... :(
2011. márc. 31. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy gonosz,nem hinném hogy az lennél.

Szerintem már igen csak ciki lenne anyucinak bevallani ennyi idő után,hogy az a dolog nem is úgy volt hanem így.Nehogy szarul érezzék majd magukat amiatt hogy igazságtalanok voltak veled....

2011. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Korai magömlése volt (1 perc egy menet) és impotencia is befigyelt a végén. Pszichológushoz jártunk, támogattam, mindent megtettem érte minden téren. Az anyukája is tudta h a fia a szexben egy csődtömeg, ha másért nem, legalább ezért értékelhetett volna. Nagyon szerettem ezt a fiút, úgy érzem, hátba támadott. Én meg csak próbáltam angyali lenni, vártam h szeressen a környezete.Várhattam volna... Miért van az, hogy engem soha, senki nem becsül meg? Feladtam az életet, nem akarok tovább küzdeni semmiért.
2011. márc. 31. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne légy ennyire elkeseredve,én sem vagyok valami jó passzban de próbálok,előre nézni és nem hátra :S
2011. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!