Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolózás kitaktikázása. Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás kitaktikázása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Nem a módjára vagyok kíváncsi, hanem milyen szöveggel,trükkökkel lehet úgy mond idézőjelbe kicsalni a kiszemelt leánytól a csókot. Ketteseben vagyunk!

Tippeket illetve megtörtént eseményeket is szívesen várok.

Köszönöm.:)


2011. márc. 31. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 felessel való leitatás után bármivel.
2011. márc. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

01:56 Ez nem sokat segít.

Normális módon szeretném ezt elérni.

2011. márc. 31. 02:01
 3/6 anonim ***** válasza:
most komolyan betanult szöveggel akarsz odaállni egy csaj elé? ne is haragudj, de akinek ez nem jön magától, az ne csajozzon! amúgy is, azt hiszed a csajnak az számít, mit mondasz? ha bejössz neki, nem is kell mondanod semmit, ha meg nem, mondhatsz neki akármit, akkor sem fog veled leállni csókolózni.
2011. márc. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dehogyis, nem betanult szövegre vagyok vevő.

Inkább élményekre és helyzetekre. Amik megtörténtek vagy gondoljátok, hogy találó lenne.

2011. márc. 31. 02:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet válaszolni. A helyzet mindig más, és arra érvényes, aki benne van. Na de hogy értelme is legyen a válaszomnak.. Szóval először meg kellene tudni, hogy benne van egyáltalán a lány. Én ezt fizikai kontaktussal szoktam ellenőrizni, azaz "véletlenül" megérintgetem itt-ott(kezét, karját), és figyelem a reakciót. Ha az pozitív, és az arca elárulja, hogy örült az érintésnek, akkor nem problémázok többet, sort kerítek a csókra. Ha nem biztos a dolog, tovább tesztelgetek. A régi, de bevált "de szép gyűrű"(ha van neki) felkiáltással megfogom a kezét, mintha a gyűrűt tanulmányoznám. Lágyan, észrevétlenül megsimogatom az ujjait, közben figyelem a reakciókat. Ha nem reagál jól, visszavonulok. Ha jól reagál, még aznap megcsókolom gond nélkül.
2011. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amikor kezdtem a barátnőmmel, (nem első) úgy volt, hogy második vagy harmadik alkalommal csak álltunk egymás előtt és látszott, hogy mi lesz a következő lépés, viszont csak egy puszit adtam a szájára és azt mondtam, hogy van még ott több is ahonnan ez jött, és hát mentünk a magunk útján tovább aznap. Csókolózni csak a következő találkozáskor csókolóztunk, de az utólagos elmondása szerint nagyon furdalta őt, hogy miért nem csókoltam meg ott akkor. Persze nem várakoztattam sokat, de szerintem ez így hatásos volt, mert legalább nem voltam könnyen kapható.
2011. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!