Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus vagy rémisztő? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus vagy rémisztő? :S

Figyelt kérdés

Nem szeretem annyira a romantikát, tehát nem annak szánom, amit teszek, csak be akarok váltani egy ígéretet, amit ennek az embernek és magamnak tettem.


A helyzet...

Lesz lehetőségem eljutni az expasimhoz (külföld), és le is tudok lépni abba a városba talán egy egész délutánra, amelyikben ő él, dolgozik.


Úgy szakítottam vele, hogy ő is szeretett, és én is őt, de nem tudtuk megoldani, hogy kimenjek hozzá, így inkább elengedtem, hogy keresse meg a saját boldogságát, azzal az ígérettel, hogy egyszer, egyszer elmegyek oda, ahol ő van, és megkeresem. Nem biztos, hogy odamegyek hozzá, örülök annak is, ha messziről nézhetem, ahogy mosolyog :)

Most pont ezt az ígéretet szeretném végre valóra váltani...


Még egyszer sem látogattam meg ott, csak Magyarországon találkoztunk.

Azt sem tudom, hogy megtalálom-e.

NEM AKAROK SZÓLNI NEKI RÓLA, HOGY ODAMEGYEK. Azt sem akarom elmondani neki, amikor már ott vagyok.

Nem akarom felbolygatni így az életét, de ha látom, és elkerülhetetlen, hogy "egymásra találjunk", és persze, ha lány nélkül látom, akkor beszélgetnék vele.


Úgy terveztem, hogy beülök abba az étterembe, ahol dolgozik. Ott megtudhatom, hogy bent van-e. Elnéznék a kedvenc helyeire.

Addig keresném, amíg meg nem tudom, hol van, és a annyival beérném, ha nézhetném néhány percet.


De mit gondolnátok a helyében, ha meglátnátok?

Nem lenne rémisztő / nyomulós, hogy egyszer csak ott vagyok?


Összetörtem a szakítással annak idején, és őt is, magamat is ezzel a gondolattal vigasztaltam, hogy megnézem, boldog-e, amint lesz rá lehetőségem, ha már az élet úgy hozta, hogy több nem jutott nekünk :(


20/L


2011. márc. 31. 01:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Korrigálás, bár nem számít: 22/L


Kétségeim vannak, hogy szabadna-e, de engem ez a gondolat éltetett akkor is, amikor elbúcsúztam tőle.

2011. márc. 31. 01:36
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kéne felforgatnod egy ember életét.

A gondolat szép amit leírtál. De csak arra gondolj, ha az esély meg van a találkozásra. Már aznap te nem leszel ott, lehet, hogy a srác pedig totál padlón lesz mert a régi emlékek felszínre jöttek. Vagy éppen te is járhatsz így.

Én a volt barátnőmet közel 1 éve nem láttam, de a környéküket is igyekszem elkerülni. De még híreket sem nagyon merek róla megtudni.

Ha esetleg van esély hosszabb időd vele eltöltened (1-2 hét, vagy Magyarország), akkor igen, de így semmiképpen nem ajánlom.

Én megijednék egy ilyen nem várt találkozástól.

20 éves srác vagyok, szóval azonos korúak, ha ez számít.

2011. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát...

Nem biztos hogy érdemes bolygatni a dolgot, ha utána minden marad a régiben.

Azt írtad, hogy ha van vele lány nem mész, ez oké, nem is lenne fair egyikőtökkel szemben sem.


Persze lehet, hogy örülne annak hogy láthat. Lehet hogy mást is látna a háttérben.


Te ismered, ismerted. Ezt neked kell eldönteni.

2011. márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én biztosan úgy járok, de nem érdekel. :)

Az utolsó 3 hónapban nem láttuk egymást, ezt szeretném befejezni. Szerintem neki már van kapcsolata (remélem), úgyhogy őt nem féltem. Ő már túlélt néhány dolgot, hozzászokott a veszteséghez, ezért szerintem most már elfogadta, hogy mi történt, nagyon népszerű a nők között, minden héten lett volna jelentkező, hogy leváltson engem, nem fog összetörni (remélem). :)


Ha egyáltalán sor kerül a találkozásra.

2011. márc. 31. 01:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A 20 éves srác.

Tedd úgy ahogy jónak látod.

Te ismered a helyzetet és a körülményeket.

Hiába is az én helyzetemben ahogy írtam más. Én spec. azért nem futnék össze a volt barátnőmmel, mert szörnyen fájna, hogy látnám és tudnám, hogy ahol tud belém rúgna. Pedig nincs rá oka.

Neked annyit tudok mondani keress megy másik fiút ez a srác pedig egy szép emlék marad.

Biztos valahol vár rád az életed párja, csak vedd észre, mert azt tudatosan keresni kell:)

Egyszer remélem én is megtalálom.

2011. márc. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te ismered magad, te tudod, milyen hatással lenne ez a dolog rád. Ha ő nem tudna a jelenlétedről, csak azzal kellene elszámolnod, h veled, önmagaddal mi lesz. Ha úgy érzed, elég erős vagy hozzá, h megtedd ezt az ígéretet, akkor ne tétovázz.

A srácot is egyedül te ismered, te tudod, belőle mit váltana ki, ha véletlen észrevenne, meglátna. Örülne neked? Mint egy régi jó barátnak? Vagy felszakadnának az éppen beforrt sebek? Vagy elbeszélgetnétek, mint gyerekkori pajtások? Vagy nosztalgiáznátok? Vagy újra egymásra találnátok?

Ezt mind egyedül te tudhatod.

Egy biztos: ha van még közös jövőtök, elkerülhetetlen lesz, h beteljesüljön. :)


Egyébként ha magam képzelem egy ilyen helyzetbe: én valószínűleg megtenném, de tényleg csak a háttérből figyelném. Mert önmagammal tisztában vagyok, de az ő életébe már nincs beleszólásom.


Viszont még egyszer mondom: ha van közös sorsotok, az elkerülhetetlen. :)


(24/L)

2011. márc. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem fog megtörténni... még sokáig nem tudok utánamenni. :( Közben pedig biztosan meg fog szeretni valakit. Akinek könnyű dolga lesz, hiszen legalább az ország azonos. :/
2011. márc. 31. 03:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyi észrevételem van, ha néznéd valószínűleg nem bírnád ki anélkül, hogy odamenj. A többit előttem leírták.
2011. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van barátnője, az a lány, aki egyébként is bejött neki, már akkor ismerték egymást, amikor kiköltözött. :( Tehát az ő részéről olyan probléma nem lesz, hogy felkavarom. :)
2011. ápr. 2. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!