Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. egy éve vagyunk együtt. Ő nem rég felköltözött Pestre, és 2-3 hetente látom csak. Egyre többet mesél egy lányról, és (jó,ez poénosésgyanakvó) facebookon folyton csak ezt a lányt látom viszont. Egy év alatt nem rakott fel rólunk képet, de a lány szemeiről pár nap ismeretség után. Az a nyáladzás és szivecskék és Istenem... Amikor velem van, akkor tökéletes. De annyira csak nem hülye, hogy mesél róla, ha megcsal, nem?

Vélemények???


2011. márc. 30. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy tetszik neki a csaj, hogy megcsal-e azt csak ő tudja esetleg te kellene ismerd, hogy mennyire hű típus.
2011. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem igazán... de olyan ritkán látom, és amikor velem van, akkor nem akarom azzal elrontani, hogy 'tefigyelj...'
2011. márc. 30. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez egyértelmű! Nekem már az is gyanús, hogy rólad nem tesz ki képet, de a csaj szeméről igen. Szerintem Te is tudod a választ!
2011. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:(
2011. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, az hoyg a csaj szeméről rakott fel képet, nekem az a gyanús.

Persze nem kell rögtön a rosszra gondolni, lehet tényleg csak haveri szinten foglalkozik vele.

Várd meg hogyan alakul közöttük, ha veled rendes és foglalkozik veled, akkor nincs gáz, és téynleg ne cirkuszolj amikor veled van abban a kis időben próbálj meg ne erre gondolni.

Viszont ha úgy érzed egyre durvul a helyzet, el kell gondolkoznod a dolgon.

2011. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy az egész csak átverés. Feljöttem Pestre, hogy megbeszéljük a dolgot, és telefonon megbeszéltük, hogy találkozunk a lakásán. Egy kis összejövetel volt, barátokkal. Elmagyarázta, hogy az egyetlen célja az volt, hogy végre idejöjjek hozzá, és résztvegyek a saját eljegyzési partinkon. :) Megkérte a kezem, ott mindenki előtt... A lány meg bocsánatot kért, és minden barátunk is, aki benne volt az egészben....

Erre csak annyit mondok: férfiak... -.- :D

2011. ápr. 2. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
jaaaaaj, de szééép :):) gratulálok :):)
2011. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez nem semmi! GRATULÁLOK!
2011. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!