Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehhez? Rettentő sz*rul esett ez a barátomtól! (fiúk is írhatnak)

Figyelt kérdés

Van egy másik csaj,aki közösségi portálokon írogatott a barátomnak,mikor még nem jöttünk össze.Vissza is írogatott neki,ám ez most sem szűnt meg,hogy én vagyok neki.Mikor pár hónapja kicsit számon kértem ezt a barátomon még neki állj feljebb,hogy ő csak haverkodik meg ilyenek meg,hogy már ezt sem szabad?!Jó ráhagytam.De a csaj még mindig írogat neki.Egy hete hallottam,hogy a csaj nagyon szerelmes a barátomba,találkozni akar vele,satöbbi(nem egy városban él velünk szerencsére)de ezt is elengedtem a fülem mellett.


Pont ma meg feljött a szó az ilyenekről,meg a csajról,mondtam neki,hogy hallottam,hogy szerelmes beléd.Nem is számon akartam kérni,csak úgy mondtam neki,félig nevetve meg mosolyogva.Erre a barátom:Már vagy fél éve nem beszélgetek vele,meg mióta együtt vagyunk.Na már ez egy hazugság volt,mert tudok az ellenkezőjéről,vagyis,hogy beszélgetnek,nyalják-falják egymást.


Plusz ma ezt a beszélgetést olvastam:


a barátom:

holnap beszélünk kis királykisasszonyka : $

a lány:

jaj de jól esett ez a megszólítás basszus:$$$ igen igen kéne mááár :$

a barátom:

:P szépálmokat

a lány:

neked iiis nagyoon:))) ♥


..ugye az időpontok is ott voltak..írt a lánynak,rá 2 percre meg nekem..


7 hónapja vagyunk együtt


2011. márc. 30. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

faxkalap a csávó,remélem dobod a csajjal meg nem lesz neki jó!

22/F

2011. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A kedves barátod egy hazug, ráadásul még hülyének is néz téged, mellesleg előbb-utóbb úgyis megcsalna.

Szóval egyáltalán nem tisztel és szeret téged. Bocsánat, hogy ilyen nyers voltam, de ez van. Mostmár az a kérdés, hogy mit teszel te? Hagyod magad továbbra is hülyíteni, vagy a sarkadra állsz és elhagyod.

2011. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha már itt össze meg vissza hazudozik,nem jelenthet jót.Sztem ha dobd.
2011. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Muszáj vele beszélned erről.Tényleg, mondd h tudod h beszéltek, kérdezd meg miért nem mondja el ezt neked,miért hazudik.Ne titokban emészd magad, mert lehet teljesen félre érted a helyzetet, de az is lehet h nagyon is van köztük valami.A lényeg, hogy jogod van tudni.
2011. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dobd a pasit. Hiába van távolság köztük, át fogják hidalni és két nőt fog tartani. Amúgy is milyen dolog egy fix kapcsolatban másnak is csapni a szelet? Ez már nem haverkodás. Nem a mozifilmekről, zenéről, munkáról, barátokról beszélgetnek, hanem hízelegnek egymásnak!
2011. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát az ilyenektől mentsen az isten. Minél hamarabb szabadulj meg tőle, mert ő a másikkal akar lenni. Keress olyat aki megbecsül és nem hazudgál össze-vissza. Mondjuk a korotok az érdekelne.
2011. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat...

18

2011. márc. 30. 18:41
 8/14 anonim ***** válasza:

bocsáss meg, lehet, h nem fogsz egyet érteni velem...de sztem 1 szemét a srác, és elég gerinctelen. ilyeneket ír a csajnak...1 srác a havernőnek azt írja kb.,h ááá igen, jót piáltunk együtt, + milyen részeg volt az xy...úgy köszön el, h jó8, v. h majd beszélünk v.mikor.

ilyet nem szoktak írni havercsajnak, h szép álmokat, v. legalábbis nem jellemző...gyanús a dolog.


én voltam hasonlóan egy sráccal, csak én a "havercsaj" szerepében.

a srác is így kezdte, a szép álmokkal... aztán lett belőlem kis "Manóbaba", meg "Sünike" stb... később már "olyan kis aranyos vagy, mikor csikállak", meg "tök szexy vagy azon a képen"...és így fokozatosabban egyre szebbeket írt.

a végén konkrétan közölte, h egyedül van otthon, m nincs ott a csaja akivel "mindig csak veszekedni lehet"...és ugyan, menjek már fel hozzá...meg írta, h miket csinálna nekem...

és a végén el is hagyta a csajt, mikor azt mondtam, h nem közömbös nekem, csak én elvből nem csalok meg senkit.

lehet, h jobb lenne, ha elhagynád őt...hazugsággal szokot tkezdődni minden, és hát leis buktattad már...qtyából meg nem lesz szalonna.

20/L

2011. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. márc. 30. 18:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy semmi baj utolsó..csak annyira szeretem.És ez a 7 hónap annyira jó volt.Rengeteg közös élmény,emlék.Úgy éreztem szeret,semmi probléma sem volt.Imádjuk egymást..most meg :'(
2011. márc. 30. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!