Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom mit mondjak neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit ritkán látok a buszon, nagyon tetszik, de nem tudom , hogy mit mondjak neki? Valami tanács, hogy mit mondhatnék neki?:S

(az is a baj , hogy nem sok önbizalmam van mert elég dagi vagyok 194 cm 110kg:S)


2011. márc. 30. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
figyu menny oda hozzá és köszönj neki aztán kérdezd meg hova igyekszik valahogy igy: TE:-Hello Ö:-Szia TE:Gyakran utazol errefele? Ö:Nem.Csak ritkán és máris beszélgetsz vele. amugy hány éves vagy és hogy néz ki a csaj?
2011. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16/F nem utazik ritkán arra mert ott van a suli ahova jár.
2011. márc. 30. 18:06
 3/6 A kérdező kommentje:
vöröshajú , átlagos testalkat szóval jól néz ki :D
2011. márc. 30. 18:07
 4/6 A kérdező kommentje:
leglábbis nekem nagyon bejön :)
2011. márc. 30. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mit mondj neki, de azt tudom, hogy mit ne. Ne kérdezz rá rögtön, hogy járna e veled, találkozhatnátok-e, adja meg a mobilszámát, mert sok lány ettől megijed. Ha egy ismeretlen pasi ezekkel állna elém, és nem jönne be, valószínűleg nemet mondanék, és kerülném. Ne feledd, minél többet lát, beszélget veled nagyobb esély van rá, hogy megkedveljen!
2011. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem beszélgess vele és csak lesz belöle vmi sok szerencsét (am az elsö vok)
2011. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!