Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm miatt. Cafatul érzem magam, ezt lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés

1 éve voltunk együtt és bő 3 napja furcsán kezdett el viselkedni a barátom.. próbáltam vele beszélni és végül kinyögte hogy legyen vége, erre jött dicsekedni a barátnőm hogy neki csapja a szelet..

miféle barátnő az ilyen?

gusztustalan...

a lánnyal meg is szakítom a kapcsolatot de szeretném a fiúval átbeszélni mert csak így hogy akkor szakítok csá módón én nem tudok továbblépni főleg nem ennyi idő után..

mivel enyhítsem fájdalmam?:\

tudom.. az idő majd segít de ... nagyon fáj.


2011. márc. 30. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy átéled ezt a helyzetet, tudom, hogy nehéz, én is voltam ilyen szituban. Én is megszakították akkor a "barátnőmmel" a kapcsolatot. Az segített, hogy a barátaimmal sokat voltam, moziztunk, koncerteztünk, színházaztunk vagy csak beszélgettünk a parkokban. Itt a tavasz, csinálj programokat a barátaiddal! Ha 1 év után ilyen könnyen dobott a fiú egy könnyűvérű lány miatt, akkor ez a kapcsolat jobb is, hogy befejeződött, bármennyire is nehéz ezt most elhinned! Fel a fejjel, szervezd a hétvégi programod
2011. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm .

van pár barát aki hétvégén kimozdít majd:)

próbálok pozitívan gondolkodni, tényleg köszönöm a tanácsokat:)

2011. márc. 30. 14:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne akarj egyikkel sem beszélni.Se a volt barátnővel se az exeddel! Undorító patkány mindkettő,nincs itt semmi átbeszélni való,különben csak magadnak okozol kárt.Ne hívd,ne küldj sms-t,se emailt,ha keresnek ne válaszolj és kész!
2011. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók már mindent elmondtak... tényleg gusztustalan egy helyzet! De hidd el van egy igen nagy pozitívuma: TE jössz ki az egészből a legjobban!


Szakítsd meg mindkettővel a kapcsolatot, távozz emelt fővel, légy büszke és határozott. Nem szabad, hogy lássák, mennyire megbántottak!

Sajnos egy év hosszú idő, biztos sok emléked fűződik a sráchoz, úgyhogy nem lesz könnyű a felejtés. Adj azért magadnak egy kis időt, gyászidőszakot, amikor még megengedett a "nyavalygás" és sírás, ne várd el magadtól, hogy holnapra jobban legyél, de a gyász letelte után csak a vidám és pozitív gondolkodás jöhet szóba!

Tényleg menj el a barátokkal ide-oda, sportolj valamit, találj új hobbit, barátkozz új emberekkel. Tudatosan tereld el a gondolataidat, ha eszedbe jutna az aki így elbánt veled.

A csajjal sem kell sokat foglalkozni, mindenki tudja, hogy milyen...tökéletesen megérdemlik egymást! szerencséd van, hogy megszabadultál tőlük! :)


Fel a fejjel! Szorítok, hogy minél előbb jobban legyél!

2011. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!