Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm miatt. Cafatul érzem magam, ezt lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés

1 éve voltunk együtt és bő 3 napja furcsán kezdett el viselkedni a barátom.. próbáltam vele beszélni és végül kinyögte hogy legyen vége, erre jött dicsekedni a barátnőm hogy neki csapja a szelet..

miféle barátnő az ilyen?

gusztustalan...

a lánnyal meg is szakítom a kapcsolatot de szeretném a fiúval átbeszélni mert csak így hogy akkor szakítok csá módón én nem tudok továbblépni főleg nem ennyi idő után..

mivel enyhítsem fájdalmam?:\

tudom.. az idő majd segít de ... nagyon fáj.


2011. márc. 30. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A barátnőd összejött a sráccal? Mert ha nem, akkor ő nem feltétlen bűnös.. Ha meg látod, hogy a srác a barátnődnél próbálkozik, akkor azzal már alapból leírta magát, nem?

A fiú úgy látszik nem akarja átbeszélni, mert az már felesleges huzavona, neki nem számít a lelki békéd, nem fog odaállni az orrod elé céltáblaként, hogy a fejéhez vagdoshasd az érzéseidet, véleményedet, mert neki ebből semmi haszna nem lenne. Az ilyen emberre több jelző is van: jellemtelen, gerinctelen, gyáva, stb.

Nem az idő segít, hanem az új élmények. Ha egy évid ülsz a szobádban és keseregsz, egy picit sem fogod jobban érezni magad az idő múlásával.. Ellenben ha elindulsz vásárolni, túrázni, találkozni a barátaiddal, akkor máris van valamivel elterelni a gondolataidat.

Van élet a szakítás után, hidd el:)

2011. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Hogy mivel enyhítsd fájdalmad?:)

Én két akkora büdös nagy pofont lekevernék annak a senkiházi gyereknek hogy a fogait sorba köpködné ki:) "barátnődnek" pedig úgyszint...

Azért ehez pofa kellett, mindkettőjük részéről.

Neked pedig a tanulság az egészben, soha ne bízz és ne add ki magad olyan könnyen se pasinak, se csajnak!


20/L

2011. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy ledöbbentél. De nem volt tényleg semmi előjele? a "barátnőd" is érdekes, hogy még ezek után dicsekszik a dologgal. egyébként hány évesek vagytok?
2011. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,ez olyan közhely meg nem ezt várod,de úgy helyes,hogy mindkettőt hanyagolod,sőt,szóba se állj velük ezek után.Mindkettő ugyanolyan hibás,de főként a srác,ha 1év után nem érezte azt,hogy tartozik neked valalmi normális magyarázattal,aztán utána meg sunyi módon másnak csapja a szelet,főleg,hogy a barátnődről van szó.Egyébként sincs már semmi értelme átbeszélnetek,ha más nő érdekli.Ok,tegyük fel,hogy kibékülnétek.Egy idő után lenne más lány,aki felkelti az érdeklődését,érted?Ha már egyszer felmerült ez a probléma,akkor annak a kapcsolatnak már nincs értelme,mert újra ez lesz.

Hülyén hangzik,de próbáld "pozitívan" nézni a dolgokat,mondd azt magadban,hogy te ennél többet érdemelsz és örülj neki,hogy kiderültek ezek a dolgok és megszabadultál az ilyen emberektől.Ha ez így alakult,akkor ez a fiú és a kapcsolatotok többre nem érdemes.Persze,hogy fáj,mert még kötődsz hozzájuk,de később azt fogod magadban mondani,hogy nem is baj,hogy megszabadultál ilyen görény emberektől.Így legalább megadod az esélyt magadnak,hogy később olyan barátod,barátnőid legyenek,akik megbecsülnek téged.

21L

2011. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fogd a kutyát, menj ki vele a friss levegőre sétálni. Este hívd át a csajokat, vegyetek pár üveg pezsgőt, csípjetek be. Traccsoljatok.

Előtte vegyél egy jó forró, illatos, nyugis fürdőt.

Van valami sport amit szeretsz, menj .. csináld.


Ilyesmi :)

Az a lényeg, hogy ne otthon gubbassz és szomorkodj. Főleg hogy ilyen remek idő van kint.

2011. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én 17 a fiú 18 a másik lány meg 16

hát egyszer látta a csaj a fiút és mondta hogy neki nagyon szimpatikus és tetszik neki. azóta nem "mutogattam" a fiút.

és ez jött elő szombaton, hogy a srác megtudta hogy mit mondott a lány róla..

és azóta volt az hogy nem is szólt hozzám a fiú meg semmi aztán mondta a lány hogy felvették egymást msnre és igy szépen kibontakozott az elmúlt napokban a dolog.

igazából tudtam hogy nemfog örökké tartani, mert túl szép lenne csak van egy fóbiám anyukám miatt.. mert egyedül nevelt fel, szingli nőként.

félek hogy én is így végzem majd és ez a legnagyobb félelmem .

a lányról meg annyit, hogy évek óta ismerem és minden osztálytársával kikezd.. hagyja hogy csapkodják a fenekét, mindegyiket ölelgeti és félreérthető dolgokat művel.. volt hogy feküdt a földön valamelyik fiú meg rajta feküdt és fogdosta. mind ezt az iskolában:DD

ha össze is jönnek max távkapcsolat lesz és előre látom hogy nem lesz hosszú életű a dolog.

mondjuk ez sem vigasztal perpillanat

2011. márc. 30. 13:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Próbálj összejönni valamelyik haverjával:)
2011. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Új pasi!!!!! :)

22/L

2011. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit akarsz még megbeszélni az exeddel? Szerintem neked ezek után nincs mit mondanod. Ne is próbálj vele kibékülni, vagy valami, ha valaki egyszer ilyet képes tenni, az újból is meg fogja tenni, ne akard, hogy másodszor is összetörje a szívedet. Én inkább vele is megszakítanám a kapcsolatot, aztán ha tudnak, legyenek boldogok együtt.
2011. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor tényleg nem érdemes sem a "barátnőddel", sem a pasiddal foglalkoznod a továbbiakban..:(

Attól, hogy anyukád egyedül nevelt fel, neked ugyanolyan esélyed van megtalálni az igazit, mint bárki másnak. A siker titka az, hogy elhajtod az ilyen megbízhatatlan fazonokat, mint az exed, és nyitva tartod a szemed a következőre várva. Ne félj az egyedülléttől, mert egyrészt erősebbé és vonzóbbá tesz, másrészt ameddig egy rossz kapcsolatban sínylődsz, elszalaszthatod azt, aki tényleg hozzád lenne való.

Sok sikert hozzá! Ez a nap legyen új életed első napja!:)

Hívd fel azokat, akikben bízol, szervezz valami programot, és beszéljétek ki a srácot, miért is nem érdemelt meg téged. Jót fog tenni:)

Gondolom számodra sokat jelentett az az egy év, de valójában nem nagy idő, ráadásul számára nem jelenthetett túl sokat, ha 3 nap alatt túllép rajtad.. Megbízhatatlan, link alak, akihez pont olyan csaj illik, mint a barátnőd. Jól kiegészítik egymást.. Nyugtassa a lelked, hogy az élet egymással fizeti meg nekik amit ellened tettek. Majd ők ártanak egymásnak eleget..

Fel a fejjel, kitartás!

2011. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!