Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Minden postai küldeményem.

Figyelt kérdés

Minden sms-t, hívásomat, és tényleg az összes postai küldeményt ő bontja ki elősször és olvassal el? Együtt élünk, de ez engem már kiakaszt.


Én 21F ő 18L


2011. márc. 30. 12:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
jólvan igaz ráment a nap, reggel 8-3 ig, de akkor is....msot akkor lakjunk egy lakatlan szigeten inkább nem?
2011. márc. 30. 12:21
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

3ig? Az nem egész nap. Az bőven délután, ami után nyugodtan kettesben tudtok lenni.

Én is szeretek kettesben lenni a párommal, 5 éve együtt vagyunk, együtt élünk, a hétvégét nem együtt töltjük, mert hazajárok anyumat meglátogatni. Szóval vasárnaptól péntekig együtt vagyunk. Hétközben suli, 8-5ig minden nap, kivéve pénteken. Én örülök, ha 3kor végzünk esetleg, és együtt tudjuk tölteni a délután. Sőt, én már annak is örülök, ha kettesben megnézzük este az Éden Hotelt, vagy együtt vacsorázunk.

Félreértés ne essék, nem ennyire rossz a kapcsolatunk, csak arra próbáltam utalni, hogy pár napig nem voltatok CSAK kettesben, és leírásod alapján 8-3ig nem voltatok, már azért balhézott. Minden rendben nála agyilag?


Másik: én is féltékeny típus vagyok. De én akkor se veszem fel a telefonját, ha az anyja vagy az apja keresi. Ha sms jön, szólok neki, hogy sms, aztán ha érdekel, megkérdezem ki írt, és elmondja. Nem nézegetem, veszem fel a telefonját. A küldeményeit meg főleg nem bontom ki. Minek? Kb tudom mikor mit kap, ha rendel valamit, akkor arról tudok, mert elmondja előtte, ha számlát kap, az egyértelmű.


Szerintem ez akkora baromság, hogy a saját dolgaidat megnézi. Nem értem én az ennyire kisajátítani akaró embereket.


23/L

2011. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a hosszú és értékelő válaszodat!


én csak annak örülök most, hogy vannak normális emberek is, és ilyenkor elgondolkodom tényleg van e agyi baja! :-D


nem tudom miért ilyen, de mintha őneki bármit lehetne, nekem meg semmit. Mikor én nézem meg a telefonját, egyből háborodik, hogy mit nézegetem. De már amit csinál pofátlanság.

2011. márc. 30. 13:53
 14/18 A kérdező kommentje:
És tényleg, más emberek meg egész hétvégén alig találkoznak, maximum este az ágyban. Mi azért nem, a 24 órából így is legalább (alvással együtt) 15 órát együtt vagyunk.
2011. márc. 30. 13:55
 15/18 A kérdező kommentje:
* - minden nap!!!! ezt hozzá kellett tennem
2011. márc. 30. 13:55
 16/18 anonim ***** válasza:

13.18as vagyok (asszem)


Az rohadt sok, már ne haragudj... mi a hétvégén együtt leszünk, hétvégén közös program lesz. De akkor is van, hogy külön nézünk filmet, vagyis én filmezek, ő játszik, stb.


A 15 óra sok. Vagyis nem sok, de ahhoz sok, hogy rinyáljon, hogy nem vagy vele.


Amúgy a webkamerára nem is reagáltam. De gondolom sejted.


Javasolnám, hogy kicsit ijessz rá. Játszd el, hogy kiszerettél belőle, megcsalnád, nézelődsz más csajok után. Lehet balhézik, de talán észhez tér.

2011. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
13.18 én amit tanácsolsz biztosan nem tenném:) Nálam pl rosszul sülne el a dolog, és egy ilyen után szerintem még jobban nőne a bizalmatlansága a barátnőjének:) Talán próbálj bizonyítani neki abban amiben féltékeny, és ha akkor sem változik akkor vele van a gond és nem veled:) Ja és gondolkodj el tettél e olyat ami ezt kiválthatta belőle:)
2011. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13.18as vagyok. Ne hallgass rám, tedd azt, amit utánam tanácsoltak. Az jobb ötlet :D
2011. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!