Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Minden postai küldeményem.

Figyelt kérdés

Minden sms-t, hívásomat, és tényleg az összes postai küldeményt ő bontja ki elősször és olvassal el? Együtt élünk, de ez engem már kiakaszt.


Én 21F ő 18L


2011. márc. 30. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az tényleg rohadt idegesítő.

Kérdezd meg miért csinálja.

2011. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

Ha téged ennyire idegesít beszéld meg vele bár nem hiszem hogy használ ilyen természetű vagy hagyd el. 23/F

2011. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első lépésként leülnék vele beszélgetni, hogy ezt talán nem kellene csinálnia. Ha nem használna, akkor minden további nélkül otthagynám.
2011. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Meg aztán egyszer megyek hozzájuk, mit látok? Webkamozik a drága egy pasival éppen...egy ismeretlennel...és csak annyit mondott, hogy ismerkedik és ne legyek féltékeny, nincsenek barátai és vele olyan dolgokat tud megbeszélni amit velem nem. Ez milyen már? :-O
2011. márc. 30. 12:17
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Hasonló cipőben járunk:)) Engem is borzasztóan irritál:) Én próbáltam már beszélni vele , nálunk nem jött be, igéretet kaptam aztán nem változott semmi kis idő múlva újra kezdte az egészet:( Csináld meg vele te is és nézd meg neki hogy fog esni uyan ez!! Vagy a beszélgetés marad , hogy őszintén elmondod neki mennyire zavar ez téged!! Igaz nálam ez nem segített, de hátha nálad bejön mégis:) Én lány vagyok tehát éppen fordított a helyzet:)

Sok sikert hozzá:)

2011. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg neki, hogy téged ez zavar. Nálunk mondjuk ez nem probléma, mi is együtt élünk, és felbontjuk egymás leveleit, vagy ha a telefonom a párom közelében van, és én éppen mondjuk a konyhában vagy a fürdőben vagyok, és jön egy üzenetem, akkor megnézi az sms-t. Vagy ha valaki hív, felveszi (persze csak ha ő is ismeri, ha olyan hív, akit ő nem ismer, akkor rohan hozzám a telefonnal) stb., de ez nálunk elejétől fogva így van, és soha nem volt ebből probléma. Nem ellenőrizgetjük a másikat, nem ezért csináljuk ezeket, egyszerűen nálunk ez így megy. Ha téged idegesít, amit a párod csinál, akkor beszélj vele, másképpen nem fog megoldódni.

25/L

2011. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát köcce, megpróbálom...illetve próbáltam már, de azt mondja, miért, talán titkolsz valamit???
2011. márc. 30. 12:18
 8/18 A kérdező kommentje:
aztán úgy érzem nekem semmi magánéletem...hozzáteszem együtt élünk 1 éve és most 3 héten át nem tudtunk egy teljes napot úgy eltölteni, hogy csakis ketten lettünk volna! És ez zavarja, amúgy meg minden nap együtt vagyunk.
2011. márc. 30. 12:19
 9/18 anonim ***** válasza:

Azért ez a webkamozás elég durva, ezt nem nyelném le én sem.

25/L

2011. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
zavarja, és azt mondja engem mindneki csicskáztat, stb! De csak szívességet tettem ismerősömnek, de a bnőm is ott volt velünk, csak nem ketten voltunk. Szerintem ez gány
2011. márc. 30. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!