Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok valakivel aki 5 éve impotens?

Figyelt kérdés
Esküvőnk előtt , úgy gondoltam stressz hatására a férjem becsődölt.5 év elteltével kezdte keresni az okát. Azóta nem volt közöttünk semmi csak éldegélünk , mint 2 haver..Érzelmileg eltávolodtunk egymástól.Mit tegyek?
2011. márc. 30. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
nem maradnék. a szex nagyon fontos egy kapcsolatban és ahogy írtad is ennek hiánya miatt tényleg csak olyanok vagytok mint két haver. ez nagyon rossz. előbb utóbb biztos félrelépnék mégha szeretem is, mert ez sajna de megöli a kapcsolatot szerintem.
2011. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én vele maradnék, ha amúgy minden tökéletes.
2011. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!