Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok valakivel aki 5 éve impotens?

Figyelt kérdés
Esküvőnk előtt , úgy gondoltam stressz hatására a férjem becsődölt.5 év elteltével kezdte keresni az okát. Azóta nem volt közöttünk semmi csak éldegélünk , mint 2 haver..Érzelmileg eltávolodtunk egymástól.Mit tegyek?
2011. márc. 30. 11:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Dehogy maradnék!
2011. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Természetesen.
2011. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy férfi a férjed?

Volt egy ilyen cikk nemrég, hogy a férj sosem szexelt a feleségével, és végül kiderült, hogy igazából nő.

Bár az Indiában történt.

2011. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Raffi válasza:

Attól függ hány éves vagy, meg van-e lehetőséged elhagyni.

Ha csak kínlódás vele az élet, mert más téren is vannak hibái, akkor ne kínlódj vele.

2011. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát most nem azért, de szex az kell a párkapcsolatba! Én nem is lennék olyannal akivel nem lehet szexelni!


K*rva gáz :-S

2011. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

az impotencia az esetek 98%-ában gyógyítható.

mielőtt eldobod az is megoldás lehet hogy elmentek orvoshoz.

2011. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Én a férjemmel jártam így, 4 évig nem volt szex, mert szégyellte,hogy kövér.Orcoshoz sem ment, csak éltünk egymás mellett.És nekem szeretőm lett, nem bírtam tovább.

Aztán sikerült megbeszélnünk és elrángattam orvoshoz és kiderült,hogy súlyos anyagcsere zavara van és a gyógyszertől, amit kap pikk-pakk fogyott egy csomót,azóta nagyobb az önbizalma is és már örülök,hogy nem adtuk fel, ahhoz túlságosan szeretjük egymást.

2011. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is keresett megoldást?
2011. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de.nem arról van szó. Csak egy idő után az ember eléggé elfárad ebbe.
2011. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hány éve tart a kapcsolatotok?és mikor volt az esküvő?

Ez nem házastársi kapcsolat,ha két haverként éltek...Lépj le ...

2011. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!