Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mondta, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mondta, hogy mikor nincs velem akkor úgy érzi, hogy nem szeretem. Én is így vagyok vele. Hogyan orvosolhatnánk ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok (F) Ő meg 14 (L). Az utóbbi 1 hónapban érezzük így magunkat, és cseszegettük egymást mindenféle féltékenységi dologgal. Már lassan 8 hónapja vagyunk együtt. A lényege az egésznek, hogy mind a ketten nagyon féltékenyek tudunk lenni, még akkor is ha csak sokáig szemkontaktust létesítünk más emberrel.


Mikor találkozunk és együtt vagyunk, akkor tök jól érezzük magunkat és feltétlenül szeretjük egymást, de mikor 1-3 napig nem találkozunk akkor úgymond elavul az az érzés.


Segítség! Mit tehetünk?


(értelmes válaszokat kérek, nem ilyen okoskodásokat hogy mit képzelek magamról hogy nem korombeli barátnőt találok magamnak, nagyon megköszönném)


2011. márc. 29. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt az érzést nem lehet erőltetni. Vagy szeretitek egymást, és azt mindig érzitek, vagy nem szeretitek egymást, csak szexuális vonzalom van köztetek. Feltéve persze, hogy volt már köztetek valami. Amúgy meg 2 év korkülönbség nem hiszem, hogy sokat számít. A lányok kicsit érettebbek a korukbeli pasiknál.

A lényeg, hogy szerintem kár erőltetni a dolgot, keressetek mind a ketten valaki mást magatok mellé. Az ilyen helyzetekből majdnem mindig az lesz, hogy próbálkoznak ezzel, meg azzal, aztán jól összevesznek. Az meg egyikőtöknek sem lenne jó szerintem. Remélem elég értelmes volt a válasz.

2011. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekunk is igy volt baratommal, legfokeppen o erezte ugy, aztan szakitottunk mert nem mukodott a kapcsolat, ugy nem erdemes folytatni...tapasztalatbol mondom...
2011. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!