Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megmarad a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmarad a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A barátom 18 éves én 15 vagyok. 2 hónapja járunk. Egy suliba járunk ő most fog érettségizni, eddig minden nap találkoztunk de 3 hét és nem fogunk, mert nem egy helyen lakunk. Úgy gondolom h túl lazán veszi a dolgokat de viszont nagyon hangoztatja h szeret, imád stb. minden nap többször is elmondja de mondjuk hétvégén amikor nem találkozunk nagyon keveset beszélünk és félek h miután leérettségizett és készül a szóbelire nem fogja kibírni a kapcsolatunk. Én úgy vagyok vele h minden hétvégén kiakadok mert mindenben a rosszat látom. Mindenki védi a pasiját h "ő nem olyan" meg ilyenek, de én ezt nem tudom meg tenni, mert nem tudom miért de csak a rosszat látom és mindegyik pasiból kinézem h csak játszik és emiatt ok nélkül sokat szenvedek...:(

szóval szerintetek van esély arra h még egy ideig meg marad a kapcsolatunk?

(ja és szeptembertől valszeg pesten fog tovább tanulni és bízom benne h legalább addig kibírjuk, mert én tuti nem fogom bírni a távkapcsolatot...:( )


2011. márc. 29. 21:21
 1/5 AndiBandi93 ***** válasza:

Egy az hogy nem bízol benne, és ezen már bukott az egész kapcsolat. Kettő, ha a hétvégéket se bírod ki akkor sok jóra ne számíts. Én ismerek olyat aki egy hónapba ha háromszor(!) látja a barátnőjét, és mégse sírnak egyfolytában. Ha te ennyit se bírsz ki akkor nem érdemled meg a barátod szerelmét. Küzdeni kell. Az egész élet egy küzdelem. Ha látod hogy már szeptemberben úgyse fogod bírni, akkor szerintem ez nagy szemétség a barátoddal szemben. Most gondolj bele: "Nagyon szeretlek, de nem fogom bírni nélküled és szeptemberben szakítok veled." Nem is szereted igazán, inkább csak birtokolni akarod.

Gondolkozz rajta, hogy mennyire vagy önző és meggondolatlan. Én annyit mondok gyáva vagy.

2011. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar.
2011. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza....fhu, ha ezt a szöveget olvasná most valaki akire gondolok
2011. márc. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Imádom őt de nem azért nem fogom bírni mert birtokolni akarom hanem egyszerűen azért mert amikor nem vagyunk együtt nem foglalkozik velem

És bízom benne tudom h szándékosan sosem bántana meg

2011. márc. 30. 18:45
 5/5 A kérdező kommentje:
és nem úgy értettem h szeptemberben mindenféle képpen szakítani fogok vele hanem h szinte nem is beszélünk a hétvégéken és ezért lesz rossz
2011. márc. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!