Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkoztatok már azon hogy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztatok már azon hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azon hogy akik ide írnak valami kérdést azoknak az nem jut az eszébe hogy esetleg a másik fél is olvassa a kérdést és lehet,hogy még válaszol is rá?
2011. márc. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
De. Remélem olvasta is és rájött pár dologra magával kapcsolatban. Bár kétlem, hogy változtatna bármit is. De legalább szembesül magával és hogy mit gondolnak mások róla, a viselkedéséről.
2011. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy olvasta.
2011. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha tudod hogy olvassa akkor miért nem tudod/tudjátok megbeszélni?
2011. márc. 29. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis mindig ezen izgulok, de nincs kin se a név se semmi, szal nem tudhatja biztosan, hogy én írtam, még ha elis olvassa.
2011. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De kideríthető mind a kérdező mind a válaszoló mail címe én így buktam le, mert kiadták az e-mail címemet.
2011. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem pont nem érdekel,ha elolvassa.
2011. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kíváncsi volnék amiről írtam látta-e.. volt, hogy szinte teljesen biztos voltam, hogy ő írt egy adott helyzetről mert stimmelt.. kivéve az időpont ami már rég elmúlt.. : S
2011. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!