Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy 23 éves srác kapcsolatot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác 23 éves én totál bele vagyok zúgva. Meg is írtam neki hogy szívesen randiznék vele. Ő amolyan félénk visszahúzódó srác. Neki még nem volt eddig egy barátnője sem.

Ő azt írta hogy nem akar még komolyabb kapcsolatot senkivel meg hogy nem velem van a probléma. Én szívesen összejöttem volna vele.

Miért van az hogy nem kell neki még senki( ő ezt mondja)

Felejtsem el?

Miért ilyen?


Köszi


L/23


2011. márc. 29. 19:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Szerintem hagyom. Csak azért szerettem volna tudni hogy mi volt a probléma.

Én szerettem volna vele összejönni de hát lehet így a jobb.

2011. márc. 29. 20:00
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az az opció is felmerülhet, hogy egész egyszerűen nem kellesz neki. Ha egy pasinak tetszel és nincs barátnője, ráadásul te meg nyiltan felmutatod a lapjaidat, akkor biztosra veheted, hogy randizna veled. Nem kell túlkomplikálni a dolgokat.
2011. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

20:04


Igazad van de én rákérdeztem hogy velem van e gond. Azt mondta nem. én elvártam volna azért annyit hogy legalább a szemembe mondja hogy bocsi nem jössz be vagy valamiért nem vagy szimpi.

2011. márc. 29. 20:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Elküldtem újra a privit, ha gondolod kibeszélhetjük, milyen szemetek egyes pasik :)
2011. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi a privit már írtam is vissza
2011. márc. 29. 20:47
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennek szerintem több oka is lehet. Ha tényleg nem volt még barátnője, akkor lehet, hogy ezt szégyelli. Igazából ez egy önmagát gerjesztő folyamattá válhat, mert ha neki nem volt barátnője akkor, amikor egy fiúnak általában már lenni szokott, akkor ez talán gátlásossá tette őt, önértékelési problémát okozott nála, és kevésbé mert kezdeményezni a lányoknál, így persze még gátlásosabb lett, még kevésbé próbálkozott, és így tovább, a végtelenségig. Lehet, hogy korábban már több kudarc is érte, és meglepte, amikor azt írtad neki, hogy szeretnél randizni vele. Valószínűleg nincs hozzászokva az ilyesmihez. Lehet, hogy attól fél, hogy nem lenne elég jó neked. Lehet, hogy amolyan "magányos farkas" típus, aki jól megvan egyedül is. Lehet, hogy nem jössz be neki, de nem akarta megmondani neked, nehogy megbántson. Lehet, hogy lelki problémái vannak (depresszió, szorongás, valamiféle pszichés betegség stb.). Ha valaki nem szokta meg azt, hogy értékelik, és az egész életét abban a hitben tölti el, hogy ő úgyse kellene senkinek, akkor nagyon sok türelem kell ahhoz, hogy elhitessék vele, hogy neki is van esélye a nőknél. Amikor tőlem egyszer megkérdezte egy lány, hogy van-e barátnőm, nekem is kb. hasonló volt a reakcióm, mert soha senki nem kérdezett tőlem ilyet, és féltem is, hogy nem tudna elfogadni, ha esetleg az volt a szándéka, hogy közelebb kerüljön hozzám, meg úgy éreztem, "túl jó nő" hozzám képest. Szóval nem biztos, hogy a srác szemétségből tett így, talán az ő számára "durva" volt a "nyomulásod". Hidd el, aki nem szokott hozzá pl. még ahhoz sem, hogy a nők egyáltalán szóba állnak vele, annak sokkoló lehet az a kijelentés, hogy "szívesen randiznék veled". Egyszerűen nem tud vele mit kezdeni, azt sem tudja, hogyan reagáljon erre. Mondjuk előfordulhat az is, hogy szemétségből csinált így, de én ennek az eshetőségnek csak minimális esélyt adnék. Persze te tudod, hogy mit akarsz, hagyhatod is, ha úgy gondolod, és ha nem vállalod azt, hogy esetleg nehézségek is adódhatnak. Azért szerintem beszélgessetek még egy kicsit, és ha tényleg úgy érzed, akkor keress másvalakit.
2011. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is k.rva szánalmasok vagytok.

Attól hogy nem akar nőt, akkor már egyből b.zi, aszexuális, impotens, satöbbi....majd kívánom én is nektek, hogy titeket is vágjon át a palánkon 1-2-szer egy olyan lány, akit szerettetek, aztán utána legyen ekkora nagy a szátok, gyökerek -.-

2011. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Áh, tapasztalatból mondom, hogy ne erőltesd. Nem akar veled lenni, ennyi.
2011. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket szerintem egy ideig hagyom . Ha akar akkor keres. Nekem fájt hogy ilyen.

Minden esetre én már többet nála konkrétan nem kezdeményezek nála.

2011. márc. 29. 21:20
 20/22 anonim ***** válasza:

21:03


Ne idegesíts fel magad ilyeneken! Csak a gyíkf*szú kis csirák irogatnak ilyet, akik 20 éves létükre is csak 14 éves kislányokat tudnak behülyíteni.

2011. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!