Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy 23 éves srác kapcsolatot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác 23 éves én totál bele vagyok zúgva. Meg is írtam neki hogy szívesen randiznék vele. Ő amolyan félénk visszahúzódó srác. Neki még nem volt eddig egy barátnője sem.

Ő azt írta hogy nem akar még komolyabb kapcsolatot senkivel meg hogy nem velem van a probléma. Én szívesen összejöttem volna vele.

Miért van az hogy nem kell neki még senki( ő ezt mondja)

Felejtsem el?

Miért ilyen?


Köszi


L/23


2011. márc. 29. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Homokos.
2011. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Búza.
2011. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Owned
2011. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

"Ő amolyan félénk visszahúzódó srác"


Ez lehet az oka.

Esetleg:

- elfojtja

- homoszexuális

- aszexuális

- poszttraumatikus

- impotens

- valamilyen szexuális aberrációtól szenved (pl. pedofília)

2011. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ittvalaminemkjóser
2011. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Írtam privit :)
2011. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

19:18


A privit legyszi dobd át mégegyszer mert nem jött át köszi



Hát nem tudom. Remélem nem meleg mert az számomra elég ciki lenne hogy hónapokig futottam utána és .....


Hát én nem tudom. nyíltam mondtam neki hogy mondja meg hogy velem van e a gond ( nem jövök be neki , mást szeret stb.) de semmi. Csak hogy nem velem van a gond.

2011. márc. 29. 19:31
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nincs ideje rá, inkább csak prostizik.
2011. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

De s*ggfejek vagytok. Ha valaki nem akar kapcsolatot az már b*zi meg impotens?

Amúgy meg milliónyi oka van, annak, hogy nem akar. Először is honnan veszed, hogy még nem volt barátnője? A haverok mondták, vagy pedig vele voltál élete minden napján? Lehet, hogy azért nem akar kapcsolatot, mert korábban kihasználták, átb*szták és elege van az egészből. Most ért véget egy kapcsolata és nem akar egy újabbat. Egyáltalán nem híve a kapcsolatoknak és csak egyéjszakást akar. Te nem jössz be neki valamiért, ennek is millió oka lehet. Úgy érzi nem alkalmas egy kapcsolatra, mivel esetleg nincs olyan anyagi helyzetben, hogy teljesítse a csajok irracionális elvárásait. Magányos, depressziós, rossz időszakot él át és nem vágyik mások társaságára, csak egyedül akar lenni.

Ezek is okok lehetnek, vagy még valami, amit eddig nem írt le senki. Attól még nem jelenti azt, hogy homokos lenne.

2011. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Homokos, retteg a nőktől való kapcsolatteremtéstől..stb.

Ez utóbbira tippelnék. Nem könnyű eset, csak akkor ajánlom, ha van türelmed hozzá.

2011. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!