Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a szerelmemet?

Figyelt kérdés
1 és fél éve vagyok belé szerelmes egyszer jártunk de csak 1 órát és nem tudom kiverni a fejemből.
2009. febr. 25. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát..keress magadnak egy másik párt akivel több időt töltesz... ennyit took mondani :) Chocky
2009. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt csak bebeszéldeg magadnak. én a féléves kapcsolatomon is tultettem magam.
2009. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem beszélem be magamnak
2009. febr. 25. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

de be beszélde magadnak, miért?

Mert nem tudod mi az a szerelem, azt hiszed soha nem fog elmulni, pedig de, nincs olyan hogy örökké tart, mert mi is az a szerelem?

Egy drog, amit a szervezet termel, a hormonnal kapcsolatos, én se tudok róla sokat, minden esetre előőbb utóbb kifogy belőle az agyad, és amig nincs benned nem befojásolya a gondolkodásod, ergó nem vagy szerelmes, a legközelebbi hullám pedig nagy valószinűséggel valaki másba fog zudulni, szal ne félj, lépj tovább, képzeld el hogy ez nem nagy valami, csak drog amit az agyad feldolgoz, a te akaraterőd pedig legyőz...

2009. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

21:58 as vagyok, hidd el, hogy csak bebeszéled magadnak, mégpedig tudatalatt. és azért, kis szivem, mert azt hiszed, hogy nem fogsz mást találni, és ő vissza fog jönni hozzád. vedd le a rózsaszin szemüveget, és láss, ne csak nézz! ezernyi pasi futkos, keress egy olyant, aki nem csak egy órán át törödik veled!

bocs, öszinte voltam.

2009. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha te ilyen kitartóan, hűségesen szereted őt, aki nem igazán tett érted semmit, akkor csakis gratulálni tudok neked. Sztem próbáld elfelejteni, úgysem érdemel meg téged.


Jha egy tanács: Óvatosan bánj a lányokkal, mert ha egy ilyen lányt nehezen felejtesz el akivel egy óráig jártál, akkor mi lesz ha egy pár éves kapcsolat érne véget?


Fel a fejjel, hűséges vagy, és ez egy kapcsolatban sokat számít, bizti kapsz másvalakit ;)

2009. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lány vok
2009. febr. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!