Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két emberbe vagyok szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két emberbe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom ami elég komolynak néz ki, de közben van egy osztálytársam akivel nem tudom hogy állok.

A barátomat nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé, ezt tudom, nagyon jó vele lenni, szinte soha nem veszekedünk, tehát tényleg nagyon jó kapcsolat.

Az osztálytársam meg régebben nem is tetszett, csak az utóbbi időben (kb egy év) nagyon sokat beszélgetünk és nem ilyen felszínesen, hanem komolyabb dolgokról általában, és annyira tetszik, ahogy gondolkodik, ahogy viselkedik, minden. Meg persze külsőre is megtetszett, pedig amikor megismertem nem tetszett annyira, szóval nem tekintettem rá pasiként.

A barátom már alapból külsőre is tetszett, bár neki is inkább a személyiségébe szerettem bele.

Nem hagynám el a barátomat az osztálytársamért, meg az osztálytársam oldalán nem tudom úgy elképzelni magam, de nagyon sokat gondolok rá amikor nem vagyok suliban, tényleg nagyon-nagyon sokat.

Lehet szó itt szerelemről? Vagy csak fellángolás, vonzalom? Nem tudom, hogy kezeljem ezt...


Csak olyan írjon akinek van tapasztalata ilyennel kapcsolatban, vagy komolyan tud tanácsot adni. Köszönöm.

17/L


2011. márc. 29. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem ennyi idősen, és akármilyen elkeserítő is, szerintem nem vagy szerelmes a jelenlegi barátodba, hanem csak... "nagyon jó vele lenni" ahogy Te is írod, de szerintem nem vagy biztos magadban. Én sem voltam. Össze voltam zavarodva, nem volt letisztulva bennem, hogy mit, pontosabban kit is akarok. Gondold át az ilyen dolgaidat.
2011. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is 17 vagyok, és átestem hasonlón, bár annyit nem gondoltam rá...

beszélgess kevesebbet az osztálytársaddal, és többet a barátoddal. azt a kapcsolatot erősítsd, amelyiket jobban szeretnéd, a másikat pedig építsd le, vagy legalábbis lentebb. szerintem.

L.

2011. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.. 6 évig együtt voltam vkivel, majd vége lett és lett egy kapcsolatom 2,5 évig. Ezalatt az idő alatt mindvégig vágytam vissza az elsőhöz, de közben az akkorit is szerettem.. legalább is azt éreztem, ma már tudom okosabb fejjel, hogy egyáltalán nem szerettem, a régi partneremhez vágytam vissza mindig is, és amikor vége lett a 2,5 évnek, vissza is mentem a 6éves kapcsoaltomhoz. Bár akkorra már sokminden megváltozott, hisz eltelt 3 év...

Azt válaszd, aki nem csak külsőre tetszik, hanem akivel közös az érdeklődésetek, akivel el tudod magad képzelni bármit csinálj, akivel mindig jó, kiáll melletted stb. Ha mindkettő ilyen az gáz.

2011. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindkettő tetszik külsőre, az érdeklődési körünk is megegyezik mindkettővel kb, kiállnak értem, jól érzem magam mellettük... csak az osztálytársam mellé nem olyan barátnőt képzelnék el mint én, nem tudom miért, mindhárman 'átlagosak' vagyunk. Egyik fiúra se mondják az ismerőseim, hogy olyan jó pasik lennének, rám szokták mondani, hogy szép vagyok, de így semmi különös, szóval nem tudom miért nem tudnám elképzelni magam mellette... de a többi dolog egyezik.
2011. márc. 29. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!