Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ennyire "passzív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ennyire "passzív" a barátom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, eleinte a randik során elhívott moziba, ide-oda, mindig akadt vmi progi. De az utóbbi 1 évben szinte már ki sem mozdulunk sehova(!), mindig arra hivatkozik, hogy neki nincs kedve, stbstb. ülünk a 4 fal közt, és már kezd a kapcsolatunk rovására menni. :/

Ha felhozom a témát, rögtön rámmordul, hogy ilyennek fogadtam el őt, ha nem tetszik, keressek mást. (nem hinném, hogy ez lenne a megoldás)..mit tegyek?


21/L


2011. márc. 29. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki nélküle, barátnőkkel, társasággal. Ha erre se mozdul meg, akkor sok esélye már nincs a kapcsolatnak. Gondolj bele, hogy ezt évekig elviselni...
2011. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kingaa1 ***** válasza:
ha ő is azt ajánlja.. hagyd, el, ha fut majd utánad talán sikerül megbeszélnetek ezt... 2 év után szerintem lehetséges:)
2011. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tsz-tag ***** válasza:
hetente hányszor találkoztok?vagy összeköltöztetek már?
2011. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem költöztünk még össze, heti 1-2x talizunk, vagy én megyek hozzá, vagy fordítva..de ilyenkor sem csinálunk mást, mint "nézzük a napot" :/
2011. márc. 29. 15:24
 5/11 Kingaa1 ***** válasza:
akkor hagyd el..
2011. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tsz-tag ***** válasza:
hm nekem ugyanez van...csak itt én vagyok a passzív...nemtudom a barátod miért nem akar, én általába hu lla fáradt vagyok suli plusz meló.de már megszokott ugymond...bár mi eljárunk sétálni, fagyizni meg mindenfelé ha jó az idő
2011. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na látod.. mi még azt sem :/ (fáradtnak meg nem mondanám, nincs "leterhelve", úgyhogy biztos nem emiatt)
2011. márc. 29. 15:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellustult, elkényelmesedett, ennyi. Persze, hogy a kapcsolatotok elején mentetek ide-oda, mivel akkor még kezdeti stádiumban voltatok, nem volt úgymond biztos még a kapcsolat, tenni kellett érte. Most, hogy már összeszoktatok, megismerkedtetek...te lettél a biztos kapcsolata, akiért már nem kell megmozdítani semmit. Te vagy neki, és kész. Ha nem teszel semmit, ez csak romlani fog. Gondolj bele, hogy te lehetsz ennél boldogabb is....
2011. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
belegondoltam már nagyon sokszor. Csak hihetetlen, hogy mindig ez a vita forrása, és semmit nem hajlandó tenni ellene! :/
2011. márc. 29. 15:39
 10/11 anonim ***** válasza:
"Ha nem tetszik, keress mást" Ezt én szoktam mondani a pasimnak. Márpedig azért, mert tényleg vágyom rá, hogy elhagyjon! Úgyhogy nem akarok vészjósló lenni, de ha ezt már valaki többször mondogatja, akkor ott már nem lesz jobb.
2011. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!