Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elég passzív szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég passzív szex terén. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Lassan 18 évesek vagyunk, majdnem 1 éve vagyunk együtt. Egymással vesztettük el a szüzességünket is. Nem vagyok "szexmániás", viszont kívánom a szex különböző fajtáit (orál, kézzel, rendesen), ha például egymásnál alszunk, vagy csak együtt vagyunk. Nem mindig, szerintem pont annyiszor, amennyiszer normális. Barátom viszont feleannyiszor se. Ritkán kezdeményez, sőt néha elutasítja az én közeledésemet is. Mi lehet a baj? Mit tehetnék?
2008. nov. 16. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Most nagyon sokan igen szívesen cserélnének a barátoddal... mondd meg neki, hogy te többször és többféleképpen szeretnéd, és gondolkozzon el ezen.
2008. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Már többször is céloztam rá, egy ideig változtatott is, de végül mindig ugyanott tartunk:(
2008. nov. 16. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig a beszéljük meg híve vagyok, de ha már beszéltél vele és semmi változás akkor sajnos szakítani kell!

Nem mondom, hogy könnyű lesz, de muszáj! És ez nem azt jelenti, hogy rögtön egy másik pasival kell kárpótolni, hanem majd szépen kialakul egy jobb kapcsolatod!

2008. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezek azok a dolgok, amelyekkel kapcsolatban vagy egy par teljesen egymasra hangolodik, ertem ez alatt, hogy uolyan szexualis vagyakkal rendelkezik, vagy probalnak kompromisszumot kotni, mondjuk, hogy te bevallalod, hogy kevesebbszer, viszont o is vallajon valamit erted, vagy szakototok, mert abszolut mas igenyekkel rendelkeztek.
2008. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem megoldás a szakitás egyből ahogyan azt az egyik válaszadó mondta! Mivel eggyütt vagytok nyilván szereted, szerelmes vagy. Szerintem inkább probáld meg vele megbeszélni, konkrétan megmondani hgoy te mitis szeretnél, célozgatások helyett. Ha viszont szeret biztos hogy változtat magán, csak adj neki időt! De az elég fura hogy egy 18éves srác nem kivánja a szexet. Szeret téged a srác?
2008. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy szeret:)
2008. nov. 17. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Velem is ez volt... a barátom nem kívánta annyira... szinte feleannyit se, mint én.. de már megbeszéltük, és megoldódott:) igaz nem túl könnyen, mert először félreértettük egymást... de meg kell próbálni megbeszélni


minden jót


sc

2008. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!