Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vagyok ennyire ideges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok ennyire ideges amikor egy lánnyal beszélek?

Figyelt kérdés

Nem tudok megnyugodni, szorongok, makogok mint egy bolond, hülyeségeket beszélek, és stb..

Bárhogy képzelem magamban, hogy legyek nyugodt nem sikerül..



16FIÚ


2011. márc. 29. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert még izgulsz. Amikor a 100adik lánnyal kell megismerkedned, már nem fogsz így izgulni.

Ne aggódj, senki nem születik Casanovának. Ezt is tanulni kell. Próbálj meg minél több lánnyal beszélni, olyanokkal is akik nem tetszenek, hogy szokd a közelségüket. Idővel menni fog, hidd el.

2011. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor is ez van, amikor pl:. nem tetszik egy lány, de egész jól néz ki, a nagyon csúnyáknál nincs így. :/
2011. márc. 29. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap az volt, hogy ulok a kolesz szobaban, es szolt a zene, benyitott egy csaj, aki tetszik nekem, hogy kolcsonkerjen valamit, de nekem az izgalomtol kb. 1 percig tartott kikapcsolni a zenet, hogy halljam is, hogy mit szeretne. Pedig en mar nem 16 vagyok
2011. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaajj, de édes :D Viszont segíteni nem tudok, bocsi. Talán azt kellene tudatosítanod magadban, hogy a lányok is emberből vannak, ugyanúgy zavarban vannak, mint te, és egyáltalán nem kell mindnek megfelelned. Ha nincs mit mondanod, nem kell beszélned, abból nem lesz égés.
2011. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 23/L vagyok és pont ugyanilyen zavarba vagyok, ha egy helyes sráccal beszélgetek. A fiúk én úgy vettem észre, hogy hamarabb "kinövik" ezt. Én viszont elég pirulós, gátlásos vagyok még mindig így 20 fölött is.
2011. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm szotyizz meg igyál redbullt hidd el oldottab leszel
2011. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!