Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak az ilyen lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az ilyen lányokat fogom ki? Egy hónapon belül már a második.

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, de érthetően megfogalmazni a helyzetet. Az utóbbi egy hónapban két lánnyal is megismerkedtem, 18 és 19 évesek, normális, értelmes, átlagos lányok. Egyikükkel volt alkalmam szinte egy egész napot átbeszélgetni, néha kicsit döcögött a szekér, de jól éreztem magam vele, sok mindenben egyezünk is. Úgy láttam rajta, hogy ebből még lehet valami, de amikor konkretizálni akartam a dolgot pár nappal később (értsd találkozóra hívtam) akkor visszautasított. Nem értettem az egészet, hiszen a saját bevallása szerint is tetszettem neki, de olyan indokokkal jött, hogy elfoglalt (suli) meg egyébként egy csalódáson van túl, stb. Kissé letörtem a kudarc miatt, de gondoltam akkor próbálkozok máshol. Ekkor jött a képbe a másik leányzó, vele még jobban kijöttünk, úgy érzem, vevő a humoromra, szintén hasonló a gondolkodásunk. Vele nem mertem ennyire konkrét lenni, így puhatolóztam és a lényeg hogy jól érzi magát így, nem akar kapcsolatot.

Miért csak az ilyen lányokkal hoz össze a sors? Úgy tűnik minden klappol aztán mégsem lesz semmi.

21F


2011. márc. 29. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert túlságosan sokat elárulsz magadról és ezek után már nem vagy érdekes. Ezt már én is észrevettem, aztán kicsit elkezdtem titkolózni, rögtön máshogy alakultak a dolgok.

Legyen határozott elképzelésed mindenről, ne add be a derekad, ha ő máshogy gondol valamit, állj ki az álláspontod mellett.

Legyél kicsit elérhetetlenebb és hagyd, hogy inkább ő beszéljen.

2011. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsö válaszoloval egyet értek!De nem minden esetben.Tudom hgy korodhoz mérten kell lányt választani,de ezek kéretik magukat eljátszák ahisztis jo kislányt késöbb meg olyan dolgokat is megtudhatsz roluk hogy padlot fogsz.De most nem ez a lényeg..

Probálj meg titkolozosabb lenni ahogy mondta az elsö válazolo,néha légy frappáns és ne csak a közös nyelvet keresd,légy kötekedös és vagány,majd tedd oda,plusz némi féltékenykedéssel el tudsz érni sok mindent.

pl:hivd el egy randira,nemet mond tegyük fel..10perc mulva közöld most menned kell mert találkozod van ....(név)kitalálsz egy lány nevet.

Lehet sinen leszel.kivánom igy legyen

22L

2011. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és én miért az olyan pasit fogom ki, aki mindenben megfelelne, tetszik, stb.. de nem tudja, hogy mit akar? :(
2011. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értek egyet az előttem szólókkal.Addig keresgélj,amíg olyat nem találsz,aki úgy szeret,ahogy vagy.Rövid távon lehet titkolózni,meg félrevezetgetni,piti dolgokat elkövetni,hosszú távon ezek megbosszulják magukat.Nyilván attól is függ,hogy rövid,vagy hosszú kapcsolatra vágysz.
2011. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat, de jöhetnek még.

Az igazság az, hogy inkább csendesebb típus vagyok, szóval az nem probléma hogy hagyom beszélni, viszont nem nagyon tudom miről lehetne dumálni, úgy hogy ne áruljak el magamról túl sokat. :S

Egyértelmű, hogy hosszútávra tervezek és nem akarom megjátszani magam (nem is tudnám) vagy átverni őket. De ezek szerint titokzatosabbnak kell lennem, hogy fenntartsam az érdeklődést.

2011. márc. 29. 17:12
 6/6 Celestial válasza:

A lányok is szeretnek "vadászni". A lényeg, hogy még véletlenül se vegyék észre rajtad, hogy halál odavagy értük. Legyél érdekes, igen, kicsit titokzatos, ne add ki magad. Bár minden nő azt fújja, hogy fontos neki a kiszámíthatóság és a biztonságérzet, ez közel sincs így. Igaz a mondás:

"Az ember mindig éppen arra vágyik legjobban, amit soha, de soha nem kaphat meg."

2011. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!