Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért volt velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért volt velem ilyen a csaj?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem,egy discoban látott meg,felvett msnre,stb..Utána januárban áthívtam,akkor még nem volt semmi,de egy hónapja is átjött,és megcsókoltam. Akkor nagyon kívántam őt,akkor azt mondtam hogy tetszik nekem,mert ő rákérdezett. A barátnőjének azt mondtam hogy nem tetszik nekem,és neki meg azt hogy most senki. Nemis írtam rá meg semmi,ő írt rám 1x 2x hogy mivan velem,stb.. Pénteken egy discoban voltunk(ahol "megismerkedtünk",magyarán ahol meglátott Decemberben.),és ott többször néztem,de ő nem mosolygott rám,csak elnézett. Amikor meglátott mosolyogva mondott egy sziát,de semmi több. Ha elmentünk egymás mellett,a szemembe nézett,de semmi több. Mi baja lehet velem szerintetek?

18F a lány 16


2011. márc. 29. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van? Először tetszik, aztán mégsem. Most meg csodálkozol, hogy miért viselkedik másképp.
2011. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ő honnan tudja hogy mi van, mikor még azt sem tudod, te mit érzel?
2011. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a barátnője valószínűleg visszamondta neki, amit te neki.....a kapott információ szerint viselkedik veled.

Nem tudom mit csodálkozol LOL

2011. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

* barátnőjének azt mondtam hogy nem tetszik nekem


Szerinted?

(Segítek: én nem csókolóznék olyan pasival, akinek nem tetszem. Olyannal sem, akinek tetszem ugyan, de fűnek-fának azt mondja, hogy nem tetszem neki.)

2011. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Mégis mit vártál? Azt mondtad a barátnőjének hogy nem tetszik, neki azt hogy senki, nem válaszoltál neki...

Azt hiszed majd szalad utánad?

2011. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
úristen de egy gyökér vagy.ülj le fiam eggyes
2011. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D lol?


" Akkor nagyon kívántam őt,akkor azt mondtam hogy tetszik nekem,mert ő rákérdezett. A barátnőjének azt mondtam hogy nem tetszik nekem...


azt mondtad a csajnak, hogy tetszik de a barátnőjének meg azt mondtad hogy nem tetszik a csaj?


te aztán értelmes egy lény vagy :D és miért mondtad a barátnőjének , hogy nem tetszik , ha már elmondatd neki hogy tetsziK?


és még 1 valami ez mi?



és neki meg azt hogy most senki. ez meg mire vonatkozik?

2011. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tenned kellett volna érte!De ezt szépen kihagytad,így ne is várj tőle semmit.Ha járni akartál volna vele akkor elhívni randizni miután feljött hozzád,ha lefektetni akkor pedig rámászni.Szóval ennyi.
2011. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

10:13

Az arra vonatkozik,hogy szóba jött a járás mással,meg ilyenek,mert neki időközben lett pasija,akivel szakított. És mondtam hogy most nem tetszik nekem senki.

2011. ápr. 1. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!