Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolika253 kérdése:

Mit tegyek ha még mindig nagyon szeretem, és vissza szeretném kapni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Még nincs egy hete, hogy el kellett költöznöm a barátnőmtől. 3 és fél év után szakított velem. Szerinte ellaposodott a kapcsolatunk és azokat a dolgokat sem tudja nekem elfelejteni, amikkel megbántottam. Ha beszélünk, rendszeresen csak ezeket emlegeti fel, mintha jó dolgok nem is történtek volna velünk. Tudom, hogy néha nem viselkedtem valami szépen vele, de én komolyan gondoltam ezt a kapcsolatot vele. Együtt rendeztük be a lakását és mindent közösen alakítottunk úgy, ahogy mi szerettük volna. Most el kellett költöznöm, egy albérletbe. Egy olyan helyre, ahol vad idegenekkel kell együtt laknom. Ő pedig úgy néz ki összeismerkedett valakivel. Szóval mondhatom mindent elvesztettem. És mivel szinte csak Ő volt nekem, ezért még barátaim sincsenek, akik ott lennének velem a nehéz időkben. Szóval rengeteg mindent vesztettem.

Nagyon nehéz így, túltenni magam a dolgokon. Tudom, hogy nem jó dolog gyengének mutatni magunkat, de nagyon nehéz erősnek lenni. Napok óta nem bírok aludni, egy falat nem megy le a torkomon. Ki vagyok merülve, és akárhányszor csak eszembe jut görcsbe rándul a gyomrom. így nehéz erősnek lennem. Borzalmas és nagyon fáj. És ezt most nem önsajnálatból írom.

Sajnos a gondolataimat sem tudom elterelni és megvalósítani a terveim, mert még az is vele kapcsolatos volt. Szerettem volna megkérni a kezét, de ezt sajnos soha nem mondtam neki, mert meglepetést szerettem volna neki szerezni. Most maradt bennem az üresség és keresem a helyem a világban. Ha tehetném, visszatekerném az időt, de sajnos a múltat nem lehet megváltoztatni.

Nagyon szeretném Őt visszakapni, mert nekem Ő volt az igaz. Még ez éltet, de sajnos egyre távoli ez az álom. Most nem tudom, hogy mi tévő legyek.

Mit csináljak, hogy vissza kapjam?


2011. márc. 29. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ez a kapcsolat már így ellaposodott, akkor felesleges érte küzdeni. Ha ő nem volt már boldog, akkor ne erőltesd. Sose véletlenül lép a képbe egy harmadik. Te sem akarhatod, hogy boldogtalan legyen, ha igazán szeretted őt.

Most nehéz ezt így feldolgoznod, de néhány hét múlva már talán tényleg jobb lesz minden. Addig meg legyél türelmes, mert most még biztos nem sok reményt látsz arra, hogy az életed boldogabb lesz, meg jobb lesz, mint valaha, hidd el hogy így van.

Mindkettőtöknek így lesz jobb. Csak legyél még erős egy ideig.

2011. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ellaposodott,hanem egyszerűen már nem szeret téged..,sőt mást szeret.Túl kell tenned magad,még friss az élmény,így nem csoda,ha ennyire el vagy anyátlanodva.Ne akard visszakapni,rengeteg szingli csaj futkorászik a világban,inkább lépj tovább.
2011. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor tiszteled annyira, hogy tiszteletben tartod az akaratát. Ennyi.
2011. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

lehet igazatok van. De én még nem szeretném feladni. Nagyon sokat jelent nekem és tudom, hogy Ő is érez még valamit irántam. (Remélem)

3 és fél évig voltunk együtt. Ebből több mint 2 évig együtt éltünk. Szerintem rengeteg szép dolog történt ez alatt, nem csak rossz. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.

Most elköltöztem tőle, de még rengeteg cuccom ott maradt nála és még sok más ami hozzá köt. Még a lakáskulcsait sem kérte vissza. A szülei is nagyon szeretnek.

Lehet, hogy csak idő kell neki. És remélem rá fog jönni hogy mégis csak szeret.

1-2 hónap és minden kifog derülni, de még ezt is nagyon nehéz kibírni nélküle.

Én még mindig nagyon reménykedem.

Gondoljátok hogy hogy ha valaki nagyon szeret valakit akkor azt el tudja engedni? Szerintem ez egy marha nagy hülyeség. Ha elengedem az annyit jelent, hogy számomra sem sokat jelentett.

2011. márc. 29. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem magad miatt kell elengedned.Ő könnyebben "elengedett" téged,ezért is írtam,hogy már nem szeret.Ezt el kell fogadnod.
2011. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jobban teszed, ha elfelejted, mert nem szeret. Nem akar veled lenni, mást szeret. Hiába írod mennyi ideig voltatok együtt, ez teljesen mindegy. Nem csak amiatt mert szakított veled. Gondolkozz! Szakított veled, kidobott a közös lakásotokból (nem tudom saját e vagy bérlet) ahol ott maradt a saját cuccod és amit közösen vásároltatok, és most már más dugja az exedet valószínűleg az általad vásárolt ágyban. Szóval keresd meg a tökeidet, menj el hozzá, hozd el a cuccaidat és amit gondolsz és vágd rá az ajtót. Ha a tiéd a lakás dobd ki.

26F

2011. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha elég értelmes lány, akkor gondolom megvitatta magában már jó előre ezt a dolgot. Arra jutott nem rabolja az idődet és nem játssza meg magát neked, és csal meg. Ő túllépett, te is tedd azt. Jön a jó idő, sétálj, olvass, fuss, ismerkedj, barátkozz, foglald el magad. Olvasgasd a gyakorit, legalább a tudat hogy nem vagy egyedül a szerelmi gondjaiddal kicsit könnyít mindenen. Velem 1 éves kapcsolat után szakított exbarátnőm, és azt se mondta hogy bükkmakk, csak kiköltözött karácsonyi szünetben. Az eleje nagyon nehéz lesz, sőt még később is. Én is csak nehezen törődtem bele a legelején.

26 ff

2011. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

benned nem élt a remény hogy esetleg visszakaphatod?

Tudom, hogy milyen érzés elveszteni valakit.

már dobtak ki engem is, de ez valami teljesen más.

Én is dobtam már ki lányt, de utána meg is bántam.

nekem nagyon sokat jelentett és az is bánt hogy ez az én hibámból történt ami történt. De bennem él a remény.

és nem szeretném feladni

Remélem ha adok egy kis időt neki vissza fogom kapni.

2011. márc. 29. 13:10
 9/9 A kérdező kommentje:

egyébként érdekes, hogy a kérdésemre nem kapok választ.

Nem az volt a kérdésem, hogy mit csináljak, hanem hogy

Mit tegyek ha még mindig nagyon szeretem, és vissza szeretném kapni a barátnőm?

Vagy még nem volt ilyen az életben, mert akkor történelmet szeretnék írni

2011. márc. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!