Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesz ezt velem a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz ezt velem a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom egy gyárban dolgozik,irodán.

Lesz egy céges összejövetel,és el szeretne menni.

Persze nem teszik kötelezővé ezt az összejövetelt.

Én akkor otthon leszek egyedül,és rosszul esik hogy elmegy szórakozni,jól érezni magát.

És nem is érdekli hogy velem mi lesz addig.

Mit tanácsoltok?

Mit kéne tennem.


2011. márc. 28. 23:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze lesz osztály talákozója is,és oda is el szeretne menni.Természetesen egyedül,merthogy állítólag engem nem vihet csak úgy magával.
2011. márc. 28. 23:28
 2/8 Panda Péter ***** válasza:
szerintem teljesen normális, ha szeretne csapni egy görbe estét a haverokkal/munkatársakkal/régi osztálytársakkal. ha nem az a megcsalós fajta, akkor nem kell mitől félned, csak kiereszti a fáradgőzt.
2011. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem ne tegyél semmit, hagyd elmenni. : ) ez mégis csak egy céges rendezvény..és úgy ahogy a nöknek is kell néha egy férfimentes shopping, vagy egy csajos este a barátnökkel, úgy neki is szüksége van pl egy ilyen összejövetelre, egy kis szabadságra. Úgyhogy én azt tanácsolom hogy engedd el,és azalatt az idö alatt szevezz valami programot a barátnöiddel, vagy látogasd meg a családod, vagy csinálj a párodnak valami meglepi, hogy mikor hazajön azért legyen egy kis lelkiismeret furdalása és neakarjon többet itthagyni . : )
2011. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
neked amúgy nincsenek barátaid ?
2011. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincsenek sajnos.

Én barátomhoz költöztem,és itt senkit sem ismerek.

2011. márc. 29. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Haljál meg.

Majd nyilván odakuporodik a lábadhoz és lesi minden kívánságod, nehogy magányosnak érezd magad, amíg kimegy a wcre...

Ostoba nőszemély.

2011. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értelmesebb hozzászólást várnék!

Istenem!

Ha nem tudsz normálisan hozzászólni a témához,unalomból ne irkálj már légyszíves hülyeségeket

2011. márc. 29. 12:33
 8/8 anonim válasza:
akkor épp itt az ideje hogy új barátokat szerezz ! Vagy a kolléga nöiddel is elmehetsz moziba vagy shoppingolni. Vagy mint ahogy az elözö is említette, menj haza a családodhoz,látogasd meg öket. De a barátod nem láncolhatod magadhoz örökké.!
2011. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!