Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen szótlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szótlan egy kapcsolat elején vagy más se tud sokszor mit mondani?

Figyelt kérdés

Évekig együtt voltam egy fiúval, vége lett. Fél éve randizgatok, most jött egy olyan pasi akiért megőrülök első pillanattól kezdve, szóval az a hűűű érzés...

Ő szerencsére elég nagy dumás, én szeretem hallgatni, de amikor mondja, hogy na meséljek már magamról is, mert alig mesélek, akkor egyszerűen nem tudok mit mondani...

Ez nem tudom miért van, a lányos zavaromtól vagy nem tudom...

Félek, hogy unalmas, üresfejű lánynak fog tartani, pedig ez nem így van, de nem tudok feloldódni.

Egyáltalán ilyenkor mit érdemes mesélni???

Egyébként van témánk, sokat nevetünk meg minden, de magamtól nem vagyok egy nagy beszédes leányzó...


2011. márc. 28. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van néha, csak én fiú vagyok. Az az érdekes, hogy anyám, és apám is nagy dumás.
2011. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

hát ja.. ha nagyon kussolsz valóban unalmassá válsz.. igazából ha a párod nagy dumás akkor nem értem a mi a probléma.. vegyél részt a beszélgetésben.. amikor mesél kérdezz vissza, szólj közbe, akármi.. csak hallja a hangod:D

engem az is zavar, hogy a párom kussban hallgat engem amikor nyomom a rizsát neki..:(örülnék neki ha közbe szólna, közbe kérdezne.. így azt érezném, hogy nem a falhoz beszélek.

pedig azt mondja ő ilyen, tiszteletben tart másokat amíg beszélnek (vagymi)

én meg pont az ellenkezője:D alig várom, hogy közbevágjak valamivel és részt vegyek a kommunikációban:)

2011. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet mert hogy szüleid dumások, neked egyszerüen nem volt sok lehetöség szóhoz jutni gyerekkorodban. Ezért ma szótlan vagy?


Erröl írok egy dolgozatot a pécsi tudományos egyetemnél, ellég érdekes téma

2011. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem vagyok kussba, ha mesél én kérdezgetem közben meg minden! Csak amikor rám terelődik a téma akkor jön a gond.
2011. márc. 28. 22:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a szülős téma rám nem igaz, mindig hagytak érvényesülni! :)
2011. márc. 28. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
talán azért van ez veled, mert a _mesélj valamit_ egy nagyon béna, megválaszolhatatlan kérdés? :) fogadjunk, ha konkrét témákról kérdezgetne, máris megeredne a nyelved :)
2011. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!