Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változott meg az illata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változott meg az illata?

Figyelt kérdés
Nemrég lettünk 7 hónaposak a barátommal. Mióta megismertem, nagyon finom illata volt. Nem dezodor, vagy parfüm volt, hanem valahogy a saját illata. Mindig szerettem szagolgatni. Most valamiért megváltozott az illata olyanra, ami nem ízlik. Nem váltott se tusfürdőt, se dezodort, semmit, mégis teljesen más... Nem tetszik ez az illat. Mitől lehet ez?
2011. márc. 28. 21:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

KEdves Kérdező?


Nem kezdtél közben fogamzásgátlót szedni?

2011. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem kezdtem el. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Nem találkoztunk pár napig, és most megint a régi az illata, és nagyon boldogok vagyunk :))
2011. ápr. 14. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!