Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változott meg az illata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változott meg az illata?

Figyelt kérdés
Nemrég lettünk 7 hónaposak a barátommal. Mióta megismertem, nagyon finom illata volt. Nem dezodor, vagy parfüm volt, hanem valahogy a saját illata. Mindig szerettem szagolgatni. Most valamiért megváltozott az illata olyanra, ami nem ízlik. Nem váltott se tusfürdőt, se dezodort, semmit, mégis teljesen más... Nem tetszik ez az illat. Mitől lehet ez?
2011. márc. 28. 21:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:04


Én is pont ezt akartam írni.

2011. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Énis gondolkodtam ezen. De nagyon szeretem... És az első randinkon, az első perctől kezdve nagyon szerettem az illatát, pedig akkor még nem voltam szerelmes... Nem értem hogy működik ez.
2011. márc. 28. 22:08
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
nincs meg a fizikai vonzalom. nem tehetsz róla. kémia. de attól még lehetsz szerelmes
2011. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

A válasz írója 83%-ban hasznos

válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma

22:07



Szuper, hogy egyre gondolunk ;)

2011. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy mosópor illetve öblítőillatot éreztél rajta, és most másikra váltott? Nekem volt bnőm megmondta, hogy ha csajozni akarok, akkor használjam egy általam régebben használt mosószert,mert annak imádta a illatát.

26 ff

2011. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

" Szeretem a bőröd illatát..."


Nem vagy már szerelmes csak magadnak sem vallod be.

2011. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Tótalaki Ottó ***** válasza:

Ha kevesebbet eszik, gondolom megváltozott az anyagcseréje. Aki fogyózik, annak például acetonos lesz a lehelete, lehet itt is ez a helyzet, csak a testszaggal.

Esetleg másik csajra kattant rá és annak az ízléséhez igazította testszagát. Afféle szagkaméleon lehet a srác. :)

2011. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is volt az első időkben egy saját illata, ami nagyon vonzott, mostanában már nem olyan. Vagy csak én érzem másnak, de ezt is szeretem. Lehet, hogy megszoktad a párodét és nem olyannak tűnik, mint régebben. Egyébként a ruhák illatától is függhet.

25/L

2011. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Holnap este majd levetkőztetem teljesen, belétömök 2 tonna ananászt, 1 óráig masszírozom, és nutellában fogom fürdetni. :D Aztán bedobom a mosógépbe, és kimosom coccolínóval. :D
2011. márc. 29. 12:39
 20/22 Tótalaki Ottó ***** válasza:
LOL :D
2011. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!