Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy belém szeressen? Lehetséges ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régebben már beszélgettem nagyon sokat, de egy időre megszakadt a kapcsolat köztünk, és így el is távolodtunk egymástól. Most viszont egy ideje újra beszélünk meg minden. Sajnos eddig úgy néz ki, hogy csak maximum szexuális téren akar tőlem valamit. Lehetséges lenne, hogy elérjem, hogy többet akarjon?? Valami tipp esetleg?
2011. márc. 28. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha komolyan kitettél egy ilyen kérdést, akkor annyira hülye vagy, hogy egy normális embert nem is akarna tőled semmi komolyat.
2011. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben normális vagyok, csak tanácstalan. Tudod, ilyen is előferdül az életben.
2011. márc. 28. 21:18
 3/10 Kingaa1 ***** válasza:
hat ha belemész egy sexkapcsiba... tudod én megjártam, és belementem, de akkor ugy volt h rendes barátom lesz, majd félévre rá rájöttem hogy sexkapcsinak kellek, de mivel vele veszitettem el igy annyira ragaszkodtam, hogy másfélévig nem tudtam barátra találni, vagyis találtam, csak valahogy amikor egy hónapba egyszer hazajött mindig megcsaltam, vagy azelőtt szakitottam. Ne menny bele... csak megbánhatod ha ugy alakul, mondjuk én nem bántam meg, hogy egy olyan emberrel vesztettem el akit csak en szerettem...:)
2011. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kingaa1 ***** válasza:
és utóirat: találtam egy olyan barátot aki miatt képes voltam otthagyni és "szakitani" és már 4 hónapja...
2011. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régen Ő volt a legjobb barátom... A mai napig bízok benne. Amióta beszélünk én teljesen kééész vagyok:D Boldog vagyok... És gondolkodom rajta, hogy belemenjek. Hisz veszteni valóm nincs. Csak nem szeretnék pofára sem esni. Mert mi van ha én belezúgok, Ő meg nem akar semmit... És hátha van valami, amivel esetleg megszerezhetem... :)
2011. márc. 28. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy nemet mondasz.
2011. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudod hogy pontosan mit akar tőled?

Menj el vele sétálni és beszéljétek meg.

2011. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én 16, Ő pedig 7évvel idősebb.
2011. márc. 29. 09:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. márc. 29. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!