Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsok egy férfi meghódítására?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok egy férfi meghódítására?

Figyelt kérdés
Egy 34 éves férfibe vagyok szerelmes 20 évesen!Egy munkahelyen dolgozunk és egyenruhába!Neki rövid távú kapcsolatai voltak és nekem is és tulajdon képpen mind a ketten hosszú távú kapcsolatra vágyunk!Még nem talált "rám".Mivel hívjam fel a figyelmét?A vetközés nem jó mert túl erős...a kávézás túl lapos...Mit tegyek?Ötletek?Valami olyan amire felfigyel de nem túl rámenős!Segítetek nekem?
2011. márc. 28. 20:30
 1/4 Moszuke ***** válasza:

neked, hogy sikerült 20évet megélned? hm na mind1.

darwini szelekció már nem a régi:(

2011. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igy elolvasva csak egy szo jött a szamra: nab@zmeg.


Probald meg azt a modszert, hogy beszelgetsz vele.

2011. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jézusom, áltaálnos iskolában hoyg barátkoztál? na látod, csináld ugyanezt csak kicsit több érzelemmel, ha egy kicsit is arayos meg szép vagy, és ne mvagy full hülye akkor nem fog nemet mondanixdddd
2011. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha ez ilyen egyszerű volna, kedves előző

amúgy jah, kommunikáció, aztán vagy jön magától, vagy nem

2011. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!