Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig az elérhetetlen kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig az elérhetetlen kell?

Figyelt kérdés

Tipikus lány vagyok, vagy inkább különc?

Miért mindig az kell akinek én nem, persze pont akkor megjelenik valaki, aki abszolút nem jön be, na de hogy is adnék esélyt, ha ott van Ő?

Sosem adtam fel a vágyaim, céljaim, akkor az élet talán legfontosabb dolgában elégednék meg azzal, akihez nem vonzódom, nem szeretem, nem érzek semmit?

Várok én, de már szinte feladtam ,na de arra jutottam mégis jobb egyedül, mint egy olyan ember mellett, akivel nem lehetek boldog, mert folyton másra gondolok.

20 éves vagyok, sosem volt pasim, sosem csókolóztam, nem érzem, hogy bármiről is lemaradtam, de már nagyon vágyok valakire,(rá*-*) bár nem hiszem, hogy kellenék neki, túl jó pasi ő hozzám, persze engem sem kell rondának képzelni.:P

Szerintetek vége lesz egyszer a pech sorozatnak, vagy tökre esélytelen, hogy megtalálom Ő-t?

Normális válaszokat, véleményeket, előre is köszi!:):P


2011. márc. 28. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem kellenél neki? Próbálkoztál nála? Gondolom nem. Kezdj el nyomulni rá, egy próbát megér. Ha visszautasít, akkor keresgélj azok között akik kevésbé jönnek be.
2011. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elmondtam valakinek, hogy tetszik a srác, szerintem vissza jutott a fülébe, de nem lép felém...:(

Ebből gondolom, hogy nem kellek neki.

2011. márc. 28. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy látom, semmi biztosat nem tudsz arról, hogy a srác megtudta-e, hogy bejön neked. Na meg azt sem tudom, milyen ember is ő. Macsósabb vagy félénkebb típus? Lehet, hogy ő is úgy gondolkozik, mint te, és azt hiszi, hogy nem lenne elég jó neked. Ha van lehetőséged, akkor próbálj többet a közelében tartózkodni, beszélgetni vele, igyekezz felhívni magadra a figyelmét. Ha azt veszed le, hogy félénkebb típus, akkor bátoríthatod is egy kicsit. Ha meg bátrabb típus a legény, akkor úgyis lépni fog. Szóval a lényeg az, hogy próbáld kideríteni, mit gondol rólad, mit érez irántad (vagy egyáltalán érez-e valamit)m és ha megbizonyosodtál arról, hogy esetleg tényleg nem kellesz neki, akkor nincs mese, lépj tovább. Végül is szerintem nincs még veszve minden, hiszen nem tudod 100%-os biztonsággal, hogy nem kellesz neki. Úgyhogy hajrá, tessék intézkedni.
2011. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azta nekem is nekem is majdnem ugyanez volt a helyzetem pér napja:O Aztán eggyik nap már benne voltam abban h kitárulkozok mert már úgy voltam vele hogy nincs mit vesztenem..Ő tipikusan az a fiú volt aki ilyen közvetlenebb típus de ha érzelmekről van szó akkor hallgat.De a lényege az egésznek az volt ,hogy elmondtam neki mindent és megtudtam hogy ő is hasonlóan érzett és nagyon meglepett mert elég jól leplezte..

Szóval te is megkérdezheted szerintem nyugodtan:)

18/L

2011. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!