Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy szakítottak veled de később újra összejöttetek és jó volt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

volt,de ugyanúgy végződött mint először....

ennek ellenére azt mondanám, hogy egy második esélyt nem szabad megvonni senkitől,persze ez függ, hogy először miért szakítottatok

2011. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, épp most vagyunk együtt másodjára, és sokkal de sokkal jobb mint mielőtt szétmentünk

19/L

2011. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elsőre nem ment, akkor kár eröltetni, vagy ha már eltelt egy hosszabb idő a szakítás után, akkor talán megéri újra belemenni. Sokban függ attól az egész, hogy mi volt a szakítás oka.
2011. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kingaa1 ***** válasza:
nálunk a beteges féltékenységem volt a kiváltó ok, de most hogy összejöttünk újra, megbeszélve hogy minn változtassunk ha tudunk, igy most álom:)
2011. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha kidobna, utána kár próbálkozni úgysem lesz már olyan, mint korábban.
2011. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, épp most vagyunk együtt másodjára, és sokkal de sokkal jobb mint mielőtt szétmentünk

19/L illetve az utolsó előtti válaszolónak szívből gratulálok :) jó hallani, h 2.esély után jobb lesz a kapcsolat :)

2011. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Azt kell, hogy mondjam én sajnos az ellen példa vagyok. Szerintem hamarosan beérik a második szakítás, de ez már végleges lesz. 25/L

2011. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen :) de tényleg függ attól hogy mennyi idő telt el, és hogy mi volt az ok. 12 éves voltam :P amikor összejöttem azzal, akibe most már 3 éve szerelmes vagyok, és tudom, hogy ez tényleg az. Az első szerelem. És jó lenne ha az utolsó is lenne egyben, de ez valószínű csak álom marad. 12 évesen Pedig csak 2 hónapot jártunk. Mégis életem legszebb 2 napja volt. Ő akkor volt 14. A szakítás oka pedig hogy túl kislány voltam, Ugyebár 12 évesen. Vele volt az első csókom is, de még féltem. 2 évre rá(nem láttam, nem keresett, nem beszéltünk sehogyan 2 éven keresztül) újra kapcsolatba kerültünk és szinte egyből letámadtuk egymást, és össze is jöttünk :) Most már fél éve együtt nagyon boldogan és remélem még nagyon nagyon sokáig :)

15/L (és17/f)

(bocsi a regényért és tudom hogy ebben a korban ez még semmi, de a kor tényleg csak egy szám. :) )

2011. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 nap helyett 2 hónap* :)
2011. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ixdecske ***** válasza:
én nem csak hogy második de 3. esélyt is adtam és megérte fél éve együtt vagyunk.:)
2011. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!