Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne jobb? Fontos!

Figyelt kérdés
Van 1 pasi, akinek nem tudom hogy bejövöke.Arra gondoltam hogy ráirok saját msn-en és ott leirom hogy tetszik és megkérdezem bejövöke, majd azt mondom vki a nevemben irt neki, vagy a másik hogy 1 pasiként irok rá és megmondom, hogy ne szemezzen velem(vagyis hogy egy féltékeny pasi nevében irok) meg stb...Melyik lenne hihetőbb..Vagy egyik sem..
2011. márc. 28. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyik se
2011. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szánalmas lennél
2011. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja olyan nincs ami nem kamu? Akkor egyik sem.
2011. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kingaa1 ***** válasza:
vállald fel magad! nem megy az úgy, végén kiderül, akkor meg azért veszted el... nem szabad ilyent csinálni...
2011. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

melyik a leghihetőbb? Hmm oda állsz elé és megmondod neki hogy tetszik neked. Erre sose gondoltál?

1. azért szar mert átlátszó, ki az a hülye aki a te nevedbe kérdezi meg hogy te bejössz e neki gondolkozzál már

2. lehet azt mondja nem (közbe igen) mert látatlanba én se fogok keménykedni lehet hogy másnap elém áll king-kong azt agyon csap egyik csaj se éri meg ezt

2011. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17:10 adom :)

amúgy ezen a king-kong példán nagyon jót röhögtem :'D (Y)

17/l

2011. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van...csak az a baj hogy olyan pasirol van szo akivel mindennap találkozok és ha visszautasit az gáz lenne+ még volt egy nagy csalódása és most nehezen nyit, nem merné a szemembe mondani az igazat.Köszi mindenkinek!
2011. márc. 28. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj ilyenkor gondolkodj mindig el azon volt élet az internet előtt nem is olyan régen. És ez egy olyan eset amivel sztem már anyáink is találkoztak szted ők mit csináltak? Küldtek postagalambot a saját nevükbe később meg azt mondta a csávónak ja a barátnőm elvette a galambom és az én nevembe küldte el vagy mi?
2011. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Haha...én konkrétan arra gondoltam hogy azt mondom hogy valaki feltörte az msn-em és mindenkinek össze-vissza irt.

És szemtől szembe még félénkebb, már célozgattam ilyesmire de balul sült el.Mindegy majd megpróbálok minél többet beszélni vele.

2011. márc. 28. 17:37
 10/12 anonim ***** válasza:
ha valaki feltöri az msn-ed az se arról fog érdeklődni hogy kinek tetszel. Hanem mindenkinek felajánlja a tested.
2011. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!