Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a, , Hűha. , , mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a, , Hűha. , , mit jelent?

Figyelt kérdés

Írtam egy srácnak,hogy egyedülálló lettem,és gondolom érti miért írtam ezt meg neki.Megírtam, ha nem érdekli a dolog akkor törölje a levelet,és ne is írjon!Plusz megköszöntem,hogy mikor volt pasim nem lett köztünk semmi, és így tiszták maradtunk!Régebb óta ismerjük egymást!A kapcsolatom mély pontján majdnem megcsaltam a püárom vele!De győzött a józan ész!Most hoyg szingli lettem gondoltam megírom neki!Erre ő azt válaszolta: Hűha....


Semmi mást nem írt és azóta sem, ez 2 napja történt!

viszont én nem értem mit értsek a hűha alatt!

Szerintetek ez egyáltalán pozitív vagy negatív dolog?


2011. márc. 28. 16:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem írna ilyet egy lány akivel egyszer majdnem volt valami és megvan a vonzalom akkor mindenképpen pozitív lenne a hűha.
2011. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Arról szó sincs hogy akkor nem kellett most meg igen!

Anno mondta is hoyg ha esetleg nem lenne senkim akkor lehetne valami köztünk.És meg kellett most írnom neki, mert máshonnan nem tudná meg, hoyg egyedülálló vagyok!

2011. márc. 28. 17:04
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát éppen higadt hangulatában volt és nem tudott mit mondani erre,de egyébként i,azért mert neked beidnult a beszélőkéd,neki mért kéne??
2011. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérek,hoyg írjátok meg a véleményetek,hoyg ennek most örüljek, vagy sem!Ne kombináljatok!!!
2011. márc. 28. 17:08
 15/24 anonim ***** válasza:
A találgatások helyett nem lenne célszerűbb rákérdezni, hogy mit ért a hűha alatt? :)
2011. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

17:09 egyszerűbb lenne!!!

Csak nem akarom zaklatni!

Várok....

Addig viszont szeretném tudni,hoyg kinek mi a véleménye!

2011. márc. 28. 17:11
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint van élet a Földön kívűl.
2011. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nehéz értelmesen válaszolni?Tudom hogy egy nyamvadt kis kérdésem van, de nekem fontos!
2011. márc. 28. 17:19
 19/24 anonim ***** válasza:

A 17:18-as erre gondolt. :)


[link]

2011. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
és nincs senkije?????(a gyengébb felfogásúak kedvéért a "senkije" szó alatt a barátnőt értem :P)
2011. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!