Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a, , Hűha. , , mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a, , Hűha. , , mit jelent?

Figyelt kérdés

Írtam egy srácnak,hogy egyedülálló lettem,és gondolom érti miért írtam ezt meg neki.Megírtam, ha nem érdekli a dolog akkor törölje a levelet,és ne is írjon!Plusz megköszöntem,hogy mikor volt pasim nem lett köztünk semmi, és így tiszták maradtunk!Régebb óta ismerjük egymást!A kapcsolatom mély pontján majdnem megcsaltam a püárom vele!De győzött a józan ész!Most hoyg szingli lettem gondoltam megírom neki!Erre ő azt válaszolta: Hűha....


Semmi mást nem írt és azóta sem, ez 2 napja történt!

viszont én nem értem mit értsek a hűha alatt!

Szerintetek ez egyáltalán pozitív vagy negatív dolog?


2011. márc. 28. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Hűha...
2011. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
hűha
2011. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted, ha nekem írtál volna egy levelet, hogy szingli vagy, én mit válaszoltam volna neked? Kb azt, hogy egészségedre.
2011. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
szerintem baromira meglepődött. mindenesetre illett volna írnia valamit, sutyerák...
2011. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
hűha beSzartam... ez azt jelenti
2011. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis logika kell ide. Azt írtad neki, hogy ha nem érdekli a dolog, akkor ne írjon. Erre ő írt, lényegtelen, hogy mit. Mi következik ebből?
2011. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez a hűha...inkább olyan "dejó...és?" vagy "nagy szám...mit csináljak vele". Mert hát végül is addig nem kellett míg volt valakid most meg hogy nincs ráírtál...hát én is egy "egészségedre"-t írtam volna.
2011. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti, hogy most hirtelen nem is tudja, hogy mit tegyen. De ne add fel. Írj neki újra. Akkor biztosan "nyilatkozik",
2011. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ilyenkor betojok és nem értek semmit!Nincs iylenkor logikám!Kérlek irjátok meg konkrétan!!!!Azért tettem fel a kérdést!
2011. márc. 28. 17:01
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
sok információt kapott megtelt a memória a proci elkezdte feldolgozni de lefagyott és kidobta ezt a hibaüzenetet.
2011. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!