Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki szeretném kérni a véleményeteket erről a dologról, hogy ilyenkor mi lenne a helyes döntés. Jelenleg van egy párkapcsolatom, ami körülbelül 1 hónapja tart. Az a bökkenő, hogy nem vagyok szerelmes. Nincs meg az a láng ami eddig minden fiúnál meg volt. Szeretek vele lenni, de mégse. Az még a furcsa, hogy én egy olyan lány vagyok, akinek ha van valakije, folyton rá gondolok, vele akarok lenni stb. És ennél a fiúnál egyáltalán nem érzem ezt. Többször megfordult a fejemben, hogy megmondom neki hagyjuk az egészet, mert nem akarom átverni. azt látom rajta, hogy belém van esve, épp ezért nem szeretném megbántani. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki, hogy nem érzek semmit így 1 hónap után sem, vagy várjak még hátha alakul valami? Teljesen tanácstalan vagyok. Válaszokat előre is köszönöm.
2011. márc. 28. 16:20
 1/4 Kingaa1 ***** válasza:

Én is igy éreztem magam még egy hónapja, de mikor "elhagyott" akkor jöttem rá hogy milyen fontos nekem, addig harcoltam mig visszajött hozzám... Szeretjük egymást, de szerintem az én esetmeben már kialakultunk oda, hogy már az a furcsa ha nem látjuk egymást.


Szerintem mond el neki, hogy ez neked nem fekszik, és hogy tudod hogy ő mennyire odavan érted, de te mégsem érzed már azt a tüzet, ami ott lent kellene lobogjon.

2011. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp az a baj hogy még csak szikra sem volt. Semmi.
2011. márc. 28. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de hasonló helyzetbe kerültem. Szeptemberben szerelmet vallott, de én viszont nem voltam belé szerelmes, viszont nem akartam megbántani, így azt mondtam járok vele... és ahogy telt-múlt az idő komolyan beleszerettem. De tegnap szakított, hogy ő már semmit nem érez irántam. Szerintem próbáld meg, csak vigyázz nehogy te is úgy járj, mint én, hogy szakítani fog pont akkor, amikor a legjobban szereted...=/
2011. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Köszönöm hogy válaszoltatok. Abba is bele gondoltam hogy tényleg milyen rossz lenne neki, hogy belém van esve és én meg csak úgy dobom. :S
2011. márc. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!