Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem ez a fiú?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. Szóval a barátommal 2 éve evgyunk együtt én 23 éves vagyok, ő 27. Nem szoktam őt ellenőrizgetni, meg van a magunk élete, de most ki vagyok akadva rá. Az egyik barátnőm megtalálta társkeresőn,ahova még tavasszal regisztrált, mikor javában együttjártunk.

Közben arra is rájöttem, hogy furcsa, mert nem hajlandó közös képet kirakni, és csak hosszas könyörgésre javította át az egyedülálló státuszát.

Felemerült bennem a kérdés, hogy nem is szeret igazán.


2011. márc. 28. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
hmhm .
2011. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyanús, nem kicsit. én már itt elvesztettem volna a bizalmat és kutakodnék utána, ahol csak tudok
2011. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

XD

komolyan ezért aggódsz, hogy fent van egy társkeresőn?:D nemár.

2011. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát elég nyomi pasid van, ha társkeresőn próbálkozik a megcsalással. Az, hogy nem akar közös képet kitenni és még a sztátuszát sem változtatja meg lehet jelent valamit. Az én barátnőm is ezt csinálta. S kiderült, hogy azért "ismerkedik" a hátam mögött más pasikkal is. De a legjobban úgy tudod lecsekkolni, ha te is regisztrálsz arra a társkeresőre egy álprofillal, irsz neki, hogy ismerkednél, dumálgatsz vele és egy kis idő mulva elhivod randira. Ott meg lesz megdöbbenés, hogy te vagy ott. És kiufraszthatod a nyulat a bokorból. Én ezt csinálnám. 22F
2011. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele tovább, nekem ennyi elég lenne ahhoz, hogy elhagyjam, és nem játszadoznék vele. Az neked is rossz lenne, ha tudnád, hogy tényleg összejönne egy másik lánnyal a hátad mögött és téged még le is tagadna. Hagyd el és keress egy tisztességesebbet.23L
2011. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok. ha emiatt szakitasz vele, az olyan prmitiv dolog, hogy el sem tudom kepzelni.

ha nagyon akarna, hidd el megcsalna mahogy. nem kell ahhoz tarskereso. eleg egy kozossegi oldal, vagy az utca.

2011. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hogy nem tesz ki közös képet, meg hogy nem akarta átírni az egyedülállót, az még nem jelent semmit. Vannak olyan emberek, akik nem szeretik kiteregetni a magánéletüket, szerintem ez ok. Viszont az, hogy regisztrál társkeresőre... lehet hogy már megunt téged, de addig amíg nem talál valakit, nem akar veled szakítani.

Úgyhogy válaszolva a kérdésedre: szerintem nem szeret.

21L

2011. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Azóta beszéltem vele, elmondtam mit tudok, erre azt válaszolta, hogy velem akar maradni, mert szeret és törli magát a társkeresőről. Azt állítja, hogy önbizalomnövelésre kellett, hát nem tudom!

Az a probléma, hogy a bizalmam elveszett és nehéz lesz újra bízni benne.:(

2011. márc. 28. 19:34
 9/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:3


Sajnos közösségi oldalon is vannak gyanús dolgai, most, hogy ezt leírtam, el is döntöttem, hogy vége lesz. Nem hagyom magam kihasználni!

2011. márc. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!