Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha így beszél az exének rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így beszél az exének rólam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel kb egy hónapig csinálta azt velem hogy hülyített.. vagyis hogy csók.. ölelés meg ilyenek de aztmondta hogy még nemtudja mit akar.. aztán megbeszéltük a dolgokat és mondta hogy még nincs túl a barátnőjén.. és ezért nemtudja hogy összejöjjünke vagy sem.. én ezt egy darabig tűrtem mert imádom a srácot. aztán elmentek a haverjaival bulizni és rányomult az exére. és én ezt megtudtam és nagyon rosszul esett és elmondtam neki hogyhagyjuk ő meg magyarázkodott hogy nem nyomult rá stb meg nem akar megbántani és azért nem akar összejönni velem még mert lenne olyan hülye hogy visszamenne az exéhez.. és ezért csinálja ezt.. én mondtam hogy oké akkor befejeztük.. de barátok maradtunk vagyis mindennap beszélünk de kb ugyanúgy mint azelőtt. aggódik miattam és olyan aranyos..

és most kiderült hogy mondott az exének valamit rólam ami mintha olyan szánalmas lennék.. de mindegy és ez annyira zavar.. most vagy aztcsinálom hogy fogunk találkozni egyszer és vagy énis megcsinálom vele hogy aranyos leszek és hogy belémbolonduljon és majd leállítom vagy hagyjam és ne beszéljek vele többet? szerintetek? :( nemtudom csak.. nem akarom ezt így..


2011. márc. 28. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom jól esik neki,hogy neked tetszik,az exnek meg úgy adja elő,hogy te teljesen odáig vagy érte,és már-már zaklatod! Ne haragudj,de nekem ez a véleményem! Én nem taliznék vele,az tuti,azzal nagyobb hatással lennél rá,mintha felhiv,hogy látni akar,és te ugrassz.
2011. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba. Az ilyen "majd magamba bolondítom és én is megbántom" bosszúk tele vannak hibákkal. Például, ha nem érdekelne nem akarnál bosszút állni, vagyis ha belédszeretne, akkor viszonoznád. A másik, ha eddig nem szeretett beléd, ez után sem fog.

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, felejtsd el, keress normálisabbat.

2011. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Girlnextdor ***** válasza:

elso dolog AZ lenne, hogy tanulj meg szoveget szerkeszteni. en enm tudom te hany eves vagy de ilyen szoveget egy 8eves ertelmi fogyatekos ir...ha zaklatott az ember persze, hogy meglatszik az iromanyan de ha teged ez a dolog igazan foglalkoztat(es ugy nez ki mert kiirtad ide) akkor kerlek es maskor hasonlo helyzetben olvasd el parszor a szoveget mielott bekuldod mert nagyon nehezen ertelmezheto, olvasd csak el az elso mondatot es meglatod mirol beszelek.


Es vegulis az igazi tanacs a temaval kapcsolatban:) szerintem nagyon naiv vagy, az a fiu csak szorakozik veled, jol esik az egojanak, hogy neked annyira tetszik. Az ilyen emberek eleg szanalmasak de sajnos megesik, hogy belejuk szeretunk. Jobban jarsz ha beken hagyod, nem foglalkozol vele hidd el letezik olyan is akit igazabol is erdekel, hogy mi van veled es nem jarkal ossze vissza, nem az unalmat akarja veled elutni. Fel a fejjel es hagyd a kicsinyes bosszut:)

2011. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!