Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány akinek van pasija, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány öszintén megmondta hogy bejövökneki és ha nem lenne senkie lenne esélyem, most összevannak veszve a pasiával, szerintetek megéri próbálkoznom?
2011. márc. 28. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg! Ha van is pasija addig ne érdekeljen, míg nem az egyik haverod az. Ha elbirod csábítani, akkor úgysem lenne hosszú kapcsolata vele, mivel van 1 jobb, ebben az esetben Te.
2011. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hawerom, sőt kifejezetten irritál a gyerek
2011. márc. 28. 00:49
 3/7 anonim válasza:
100%

Volt egy barátnőm majdnem 4 évig. Minden király volt. Elment egyetemre tanulni és megváltozott (tipikus) - mondjuk rá egy évre én is, mer halasztottam, de ez mindegy is. Megcsalt, és most együtt van azzal a sráccal.

megtudtam, amíg együtt voltunk is ráment a gyerek (és tudta, hogy én vagyok neki), de ő ezzel a lépésével nem tisztelte a kapcsolatot, sem engem. A szemembe nézni viszont nem mert. Aztán amikor elkaptam, még csodálkozott, hogy lebombáztam rendesen. Tudom a lány is hibás...

A lényeg: Ne legyél patkány és tartsd tiszteletben azt az embert, ő nem ártott neked.

Nem jó ilyen helyzetekbe kerülni, én is voltam már mindegyik oldalán ilyen szitunak. Nagyon csúnyán elsülhet a vége.

Előbb gondolkozz!

2011. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
természetesen énsem akarok patkánykodni, nem minden áron kell a lány csakis akkor ha tényleg sikerülne esetleg meghódítanom és nem titokban hanem úgy hogy adja tudtára a srácnak hogy vége
2011. márc. 28. 01:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolj bele, hogy ha valakitől elveheted a lányt, akkor majd Tőled nem veheti el más?:)

Csak mert mindenkinél van "jobb", de ha szerelmes az ember, akkor nem látja ezt, és ez így van rendjén, úgyhogy ha el is tudod csábítani ne gondold, hogy nyert ügyed van. ;)

2011. márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom miröl van szó :) de most jelenleg össze vannak veszve és a lány nem tudja még mi lesz, a lényeg inkább hogy most ebben a szituban érdemes e próbálkozni ugy hogy épp gondjaik vannak egymással
2011. márc. 28. 03:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ, szerintem ha belemész, akkor kockásztatod azt, hogy nem csak a lány döntése ez tisztán, hanem a szerencséd is ami ugyanígy a visszájára is fordulhat, mert lehet hogy a lány egy pótlékot talál benned, de aztán rájön, hogy mégis a pasijába szerelmes, rájön hogy te nem vagy oylan mint amit a régi pasijában szeretett, az6tán akkor te fogsz koppanni.



Szóval ha mersz kockáztatni, akkor csináld, de azért előtte felmérhetnéd, hoyg milyen a a másik pasi, jobb vagy e nála vagy sem a lány szempontjából.


Viszont ha a pasi dobta ki a csajt, vagy akarja kidobni, akkor nagyobb az esélyed a sikerre, akkor kevesebb a kockázat.

2011. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!