Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jót tesz, ha holnap talizok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót tesz, ha holnap talizok egy lánnyal de úgy, hogy ma egy másik lány dobott?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok sírok egész nap :( És holnap talizok egy lánnyal.. csak sima séta,de én nem akarok tovább síni tovább akarok lépni és hátha ez a lány felvidít :/

Vagy ink hanyagoljam ? 17 f vagyok


2011. márc. 27. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy most lett vége a kapcsolatodnak, nyugodtan, tudja mire számítson. Viszont ha komolyan akrsz valamit ettől a lánytól várj még picit. Csak a volt barátnőd fog az eszedbe járni. séta helyett inkább menjetek úszni, futni, moziba, olyat ahol kevesebbet tudtok beszélgetni
2011. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát magadat csapod be csak. De átmenetileg segíthet, hogy lezárd az előzőt, viszont nem megoldás, csak annyira mint a sebtapasz az égési sebre.

Asszem a másik kérdésedben már írtam ezt a számot.

http://www.youtube.com/watch?v=wa2nLEhUcZ0


De ha nem akkor hallgasd meg, és próbálj kizárólag olyan dolgokkal foglalkozni most egy darabig amik nem kapcsolódnak a lányhoz.

2011. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!